Датчик рівня заповнення Sick LBV331-XXACVTVMX1000
  • Датчики рівня
  • LBV331-XXACVTVMX1000
LBV331-XXACVTVMX1000  248457 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 6064712
  • Середовище: Сипучі матеріали
  • Спосіб вимірювання: Граничне значення
  • Довжина зонда: 1.000 mm
  • Робочий тиск: –1 bar ... 16 bar
  • Робоча температура: –50 °C ... +150 °C
  • Щільність завантажуваного матеріалу: ≥ 0,02 g/ cm³
  • Точність вимірювального елемента: ± 10 mm
  • Відтворюваність: ≤ 5 mm
  • < li>Залишкова пульсація: ≤ 5 Vss
  • Споживання струму: < 10 mA
  • Час ініціалізації: < 2 s
  • Клас захисту 2 за VDE: ✔
  • Вигляд підключення: M20 x 1,5
  • Вихідний сигнал: 1 x PNP/NPN
  • Напруга живлення: Транзисторний вихід з нульовим потенціалом PNP/NPN: 10 V DC ... 55 V DC
  • Гістерезис: 10 mm
  • Сигнальна напруга HIGH: Uv –3 V
  • Сигнальна напруга LOW : < 1 Вт
  • Вихідний струм: < 300 mA
  • Індуктивне навантаження: 1 H
  • Ємнісне навантаження: 100 nF
  • Тип захисту : IP66 / IP67
  • Технічні підключення: Потрійний затискач 2'' (316L, Ra < 0,8 μm)
  • Матеріал корпусу: Нержавіюча сталь (точне лиття) 316L
  • < li>Матеріал датчиків: Нержавіюча сталь 316L, 318S
  • Діапазон температур під час роботи: –40 °C ... +70 °C
  • Діапазон температур при зберіганні: –40 °C . .. +80 °C