Датчик тиску Sick LFH-SBX40G1AS10SZ0
  • >
  • Sick
  • Датчики
  • Датчики тиску
  • LFH-SBX40G1AS10SZ0
LFH-SBX40G1AS10SZ0  130338 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 6040943
  • Середовище: Рідини
  • Тип тиску: Відносний тиск
  • Одиниця вимірювання тиску: bar
  • Діапазон вимірювання: 0 bar ... 0,4 bar
  • Робоча температура: –10 °C ... +50 °C
  • Вихідний сигнал: 4–20 мА, 2- провідний
  • Довжина кабелю: 10 m
  • Напруга живлення: 10–30 В DC, 14–30 В DC при вихідному сигналі 0–10 В (тільки з розширеним варіантом),
  • Пропад ання напруги живлення: 500 V DC, Напруга живлення NEC Class 02 (низька напруга та низький струм макс. 100 ВА також в аварійному стані)
  • Відповідність вимогам ЄС: Директива ЄС з електромагнітної сумісності: 2014/30/EU, EN 61326-2-3
  • Вага датчика: 0,18 kg
  • Вага кабелю: 0,08 kg/m
  • Тип захисту: IP68
  • Клас захисту III: ✔
  • Нелінійність: ≤ ± 0,2 %, інтервалу (Best Fit Straight Line, BFSL) згідно з IEC 61298-2
  • Точність: ≤ ± 0,5 % інтервалу
  • Неповторність результатів вимірювань: ≤ ± 0, 1 % інтервалу
  • Довготривалий дрейф/стабільність за рік роботи: ≤ ± 0,2 % інтервалу (за еталонних умов)
  • Діапазон номінальних температур: 0 °C ... +50 °C
  • Температура зберігання: –30 °C ... +80 °C