Датчик рівня заповнення Sick LFP0600-A5NMC
  • Датчики рівня
  • LFP0600-A5NMC
LFP0600-A5NMC  134917 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 1062249
  • Середовище: Рідини
  • Спосіб вимірювання: Граничне значення, безперервно
  • Конструкція: Стандарт
  • Вид зонда: Стрижневий зонд
  • Довжина зонда: 600 мм
  • Робочий тиск: –1 bar ... 10 bar
  • Робоча температура: –20 °C . .. +100 °C
  • Сертифікат RoHS: ✔
  • IO-Link: ✔
  • Сертифікат cULus: ✔
  • Точність вимірювального елемента : ± 5 мм
  • Відтворюваність: ≤ 2 mm
  • Роздільна здатність: < 2 mm
  • Оцінка: < 400 ms
  • Діелектрична постійна: ≥ 5 у стрижневому зонді / тросовому зонді, ≥ 1,8 з коаксіальною трубою,
  • Електропровідність: Без обмежень
  • Максимальна зміна рівня заповнення: ≤ 500 mm/s
  • < li>Неактивна область на технічному підключенні: 25 мм
  • Неактивна область на кінці зонда: ≥ 10 mm
  • Середнє напрацювання до відмови: 194,3 років (EN ISO 13849-1)< /li>
  • Напруга живлення: 12 V DC ... 30 V DC
  • Споживання струму: ≤ 100 mA при 24 ВDC без вихідний навантаження
  • Час ініціалізації: ≤ 5 s
  • Клас захисту: III
  • Вигляд підключення: Круглий штекерний з'єднувач M12 x 1, 8-контактний
  • < li>Вихідний сигнал: 1 x PNP + 3 x PNP/NPN + 4 mA ... 20 mA / 0 V ... 10 V
  • Вихідне навантаження: 4–20 мА < 500 Ом при Uv > 15 В, 4–20 мА < 350 Ом при Uv > 12 В, 0–10 В > 750 Ом при Uv 14 ≥ В
  • Гістерезис: Мін. 2 мм, вільне налаштування
  • Сигнальна напруга HIGH: Uv - 2 В
  • Сигнальна напруга LOW: ≤ 2 В
  • Вихідний струм: < 100 mA
  • Індуктивне навантаження: < 1 H
  • Ємнісне навантаження: 100 nF
  • Тип захисту: IP67: EN 60529
  • Температурний дрейф: < 0,1 mm/K
  • Нижній рівень сигналу: 3,8 mA ... 4 mA
  • Верхній рівень сигналу: 20 mA ... 20,5 mA
  • ЕМС: EN 61326-2-3, 2014/30/EU
  • Матеріали, що стосуються середовища: 1.4404, PTFE, FKM
  • Технічні підключення: G ¾ A
  • Матеріал корпусу: Конструкційний пластик ПБТ
  • Макс. навантаження на зонд: ≤ 6 Nm
  • Діапазон температур під час роботи: –20 °C ... +60 °C
  • Діапазон температур при зберіганні: –40 °C ... + 80 °C