Датчик рівня заповнення Sick LFV230-XXSGATPV0900
  • >
  • Sick
  • Датчики
  • Датчики рівня
  • LFV230-XXSGATPV0900
LFV230-XXSGATPV0900  247876 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 6052088
  • Середовище: Рідини
  • Спосіб вимірювання: Граничне значення
  • Довжина зонда: 900 mm
  • Робочий тиск: –1 bar ... 64 bar
  • Робоча температура: –40 °C ... +100 °C
  • Щільність матеріалу, що завантажується: 0,7 g/cm³ . .. 2,5 g/cm³
  • Точність вимірювального елемента: ± 2 mm
  • Відтворюваність: ≤ 1 mm
  • В'язкість: 0,1 mPas ... 10.000 mPas
  • Роздільна здатність: ≤ 1 mm
  • Оцінка: 500 ms
  • Середнє напрацювання на відмову: 1,3*10^7 h
  • < li>Напруга живлення: 9,6 V DC ... 35 V DC
  • Залишкова пульсація: ≤ 5 Vss
  • Споживання струму: < 10 mA
  • Час ініціалізації: < 2 s
  • Клас захисту 2 за VDE: ✔
  • Вигляд підключення: Клапанний штекер DIN 43650
  • Вихідний сигнал : Транзисторний вихід PNP
  • Гістерезис: 2 mm
  • Сигнальна напруга HIGH: Uv –3 В
  • Сигнальна напруга LOW: 0 V +- 1 V
  • Вихідний струм: < 250 mA
  • Індуктивне навантаження: ≤ 1 H
  • Емкос тне навантаження: 100 nF
  • Тип захисту: IP65
  • Температурний дрейф: 0,03 мм/К
  • Технічні підключення: G 1 A PN 64
  • Матеріал корпусу: Нержавіюча сталь 1.4404, PEI
  • Діапазон температур під час роботи: –40 °C ... +70 ° C
  • Діапазон температур при зберіганні: –40 °C ... +80 °C