Датчик рівня заповнення Sick LFV330-XXACVXUR1500
  • >
  • Sick
  • Датчики
  • Датчики рівня
  • LFV330-XXACVXUR1500
LFV330-XXACVXUR1500  248089 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 6061879
  • Середовище: Рідини
  • Спосіб вимірювання: Граничне значення
  • Довжина зонда: 1.500 mm
  • Робочий тиск: –1 bar ... 64 bar
  • Робоча температура: –50 °C ... +150 °C
  • Щільність матеріалу, що завантажується: 0,5 g/cm³ . .. 2,5 g/cm³
  • Точність вимірювального елемента: ± 2 mm
  • Відтворюваність: ≤ 1 mm
  • В'язкість: 0,1 mPas ... 10.000 mPas
  • Оцінка: 500 ms
  • Споживання струму: 5 mA ... 30 mA
  • Час ініціалізації: < 2 s
  • Клас захисту 1 за VDE: ✔
  • Вигляд підключення: ½" NPT
  • Вихідний сигнал: Подвійне реле (DPDT)
  • Напруга живлення: Подвійне реле (DPDT) : 20 V DC ... 72 V DC / 20 V AC ... 253 V AC
  • Гістерезис: 2 mm
  • Вихідний струм: > 10 µA;< 3A AC, 1A DC
  • Індуктивне навантаження: 750 VA 54 W
  • Контактне навантаження: Мінімум 50 мВт / макс. 750 В·А , 54 Вт
  • Тип захисту: IP66 / IP67
  • Температурний дрейф: 0,03 mm/K
  • Матеріали, що стосуються середовища: Нержавіюча сталь 1.4404 (опціонально Ra ≤ 0,8 мкм)
  • Технічні підключення: Фланець 2" 150lb RF, ANSI B16.5 / 316L
  • < li>Матеріал корпусу: Алюміній
  • Діапазон температур під час роботи: –40 °C ... +70 °C
  • Діапазон температур при зберіганні: –40 °C ... +80 °C