Оптоволоконний кабель Sick LL3-TB01-10
  • >
  • Sick
  • Аксесуари та адаптери
  • LL3-TB01-10
LL3-TB01-10  136760 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 5308051
  • Тип пристрою: Оптоволоконний кабель
  • Принцип роботи: Система на перетин променя (складається з випромінювача та приймача)
  • Для оптоволоконного датчика: GLL170(T), WLL180T, WLL24 Ex
  • Довжина оптоволокна: 10.000 mm
  • Матеріал, волокно: Polymethylmethacrylat (PMMA)
  • Матеріал оболонки: Polyethylen (PE)
  • Матеріал, головка оптоволоконного кабелю: Нержавіюча сталь
  • Зовнішній діаметр, з'єднання кабелепроводу оптоволоконного кабелю: 2,2 mm
  • Оптоволоконний кабель, що вкорочується: ✔
  • Діаметр різьблення (корпус): M4
  • Форма головки оптоволоконного кабелю: Різьбова гільза
  • Розташування волокна: Моноволокно
  • Структура осердя: Ø 1,5 мм Моноволокно
  • Кут випромінювання < 60°: Ні
  • Діаметр / розмір різьблення від 2 мм витончення: ≥ 2,6 mm
  • Довге витончення: ≥ 3 mm
  • Гнучке/еластичне волокно (радіус вигину 1–4 мм): Ні
  • Потрібні перехідні кінцеві гільзи: Ні
  • Кут випромінювання: 60°
  • Вбудована лінза: Ні
  • Мінімальний діаметр об'єкта: 0,5 мм
  • Режим роботи 16 мкс: 230 мм
  • Режим роботи 70 мкс: 650 мм
  • Режим роботи 250 мкс: 1.200 мм
  • Режим роботи 2 мс: 2.450 мм. /li>
  • Режим роботи 250 мкс: 880 мм