Оптоволоконний кабель Sick LL3-TS40-5
  • >
  • Sick
  • Аксесуари та адаптери
  • LL3-TS40-5
LL3-TS40-5  139989 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 5328527
  • Тип пристрою: Оптоволоконний кабель
  • Принцип роботи: Система на перетин променя (складається з випромінювача та приймача)
  • Для оптоволоконного датчика: GLL170(T), WLL180T, WLL24 Ex
  • Довжина оптоволокна: 5.000 mm
  • Матеріал, волокно: Polymethylmethacrylat (PMMA)
  • Матеріал оболонки: Polyethylen (PE)
  • Матеріал, головка оптоволоконного кабелю: Polyamid (PA)
  • Зовнішній діаметр, з'єднання кабелепроводу оптоволоконного кабелю: 2,2 mm
  • Оптоволоконний кабель, що вкорочується : ✔
  • Форма головки оптоволоконного кабелю: Конструкція плоскої форми, Заломлення 90°, Array
  • Ширина матриці: 40 mm
  • Розташування волокна: Багатоволоконний кабель: лінійне розташування
  • Структура сердечника: Ø 1,0 mm Багатоволоконний кабель: лінійне розташування
  • Кут випромінювання < 60°: Так
  • Область застосування: Дуже гнучкий (статичне навантаження), Контроль зони
  • Гнучке/еластичне волокно (радіус вигину 1–4 мм): Ні
  • Потрібні перехідні кінцеві гільзи: Ні
  • Вбудована лінза: Так
  • Мінімальний діаметр об'єкта: 0,4 mm
  • Сумісність із насадковими лінзами: Ні
  • Особливі властивості: Довга секція оптоволоконного кабелю
  • Радіус вигину, оптоволоконний кабель: 2 mm
  • Діапазон температур під час роботи: –40 °C ... +60 °C
  • Режим роботи 16 мкс: 3.000 мм
  • Режим роботи 70 мкс: 4.000 mm
  • Режим роботи 250 мкс: 4.000 mm
  • Режим роботи 2 мс: 4.000 мм
  • Режим роботи 8 мс: 4.000 mm