Датчик 2D-LiDAR Sick LMS4111R-13000
  • Лазерні датчики
  • LMS4111R-13000
LMS4111R-13000  272134 - 2 - trade-control.com.ua
Уточнити ціну та терміни поставки
Код товару: 272134
Під замовлення
Ціна:
ЗА ЗАПИТОМ
Технічний опис
  • Артикул: 1091423
  • Область застосування: Indoor
  • Вікно зчитування: З лицьового боку
  • Джерело світла: Видиме червоне світло (660 nm)
  • Клас лазера: 2 (IEC 60825-1:2014, EN 60825-1:2014)
  • Частота сканування: 600 Hz
  • Робоча область: 0,7 m ... 3 m
  • Напруга живлення: 24 V DC ... 24 V DC, ± 25 %
  • Потужність: ≤ 16 W, Пусковий період макс. 29 Вт
  • Вихідний струм: ≤ 100 mA
  • Корпус: Алюмінієве лиття
  • Колір корпусу: Світло-блакитний (RAL 5012)
  • Тип захисту: IP65
  • Клас захисту: III
  • Електробезпека: IEC 61010-1:2011
  • Вага: 2,4 kg
  • Розміри (Д x Ш x В): 192 мм x 130 мм x 107 mm
  • Оцінка: ≥ 4,8 ms< /li>
  • Розпізнавана форма об'єкта: Практично будь-яка
  • Систематична помилка: ± 1,5 mm
  • Статистична помилка: 2,5 mm
  • Вбудований додаток : Виведення даних
  • Ethernet: ✔ , TCP/IP, UDP/IP
  • Цифрові входи: 2
  • Входи енкодера: 2 (фаза A, фаза B)
  • Цифрові виходи: 3
  • Входи/виходи синхронізації: 1 ( провідний/відомий)
  • Оптична індикація: 4 LEDs
  • Конфігураційне ПЗ: SOPAS ET
  • Максимальна частота енкодера: 50 kHz
  • Дифузне відображення: 3,5 % ... 300 %
  • Електромагнітна сумісність (ЕМС): EN 61000-6-3:2007+A1:2011, IEC 61000-6 -3:2006+AMD1:2010,
  • Вібростійкість: EN 60068-2-6:2007
  • Ударостійкість: EN 60068-2-27:2008
  • Діапазон робочих температур: –10 °C ... +50 °C
  • Температура зберігання: –20 °C ... +70 °C
  • Допустима відносна вологість повітря: ≤ 90 %, без утворення конденсату
  • Нечутливість до зовнішніх джерел світла: 2.000 lx
  • Горизонтальний: 70°
  • При коефіцієнті дифузного відображення 3,5 %: 3 m
  • При дифузному відображенні 10 %: 3 m