Датчик люмінесцентних міток Sick LUT8U-11201
  • >
  • Sick
  • Датчики
  • Фотоелектричні датчики
  • LUT8U-11201
LUT8U-11201  129510 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 1047042
  • Розміри (Ш x В x Г): 30,4 мм x 53 мм x 80 mm
  • Дистанція виявлення: 20 mm
  • Форма корпусу (вихід світла): Прямокутний
  • Робоча область: 10 mm ... 40 mm
  • ДЖЕРЕЛО ВИПРОМІНЮВАННЯ: Світлодіод, Ультрафіолетове світло
  • Довжина хвилі: 375 nm
  • Джерело світла: Довга сторона
  • Розмір світлової плями: 3 мм x 9 мм
  • Положення світлової плями: Подовжньо
  • < li>Фільтрування прийому: KV 418 (стандарт)
  • Область прийому: 450 nm ... 750 nm
  • Налаштування: Вручну (поворотний перемикач)
  • Функція вихідного сигналу: СВІТЛО
  • Напруга живлення: 12 V DC ... 30 V DC
  • Залишкова пульсація: < 5 Vss
  • Споживання струму: < 100 mA
  • Частота перемикання: 2,5 kHz
  • Оцінка: 200 µs
  • Перемикаючий вихід: PNP, NPN
  • Дискретний вихід (напруга): PNP: HIGH = UV - ≤ 3 В / LOW = бл. 0, NPN: HIGH = прибл. UВ/LOW ≤ 2 В,
  • Тип перемикання: СВІТЛО
  • Аналоговий вихід: 0 mA ... 13 mA
  • Вихідний струм Iмакс.: 100 mA
  • Вигляд підключення: Роз'єм M12, 5-конт.
  • Клас захисту: II
  • Тип захисту: IP67
  • Вага : 400 g
  • Матеріал корпусу: Метал, Цинк, лиття під тиском
  • Діапазон температур під час роботи: –10 °C ... +55 °C
  • Діапазон температур при зберіганні: –25 °C ... +75 °C