  • M40E-025010XR0
M40E-025010XR0  264459 - 2 - trade-control.com.ua
  • Актикул: 1200047
  • Дальність сканування: 0,5 m ... 70 m, налаштовується
  • Мала дальність сканування: 0,5 m ... 20 m
  • Велика дальність сканування: 9 m ... 70 m
  • Кількість променів: 2
  • Відстань між променями: 500 mm
  • Оцінка : 10 ms
  • Синхронізація: Оптична синхронізація
  • Вбудований лазерний пристрій для вирівнювання: ✔
  • Тип: Тип 4 (IEC 61496-1)
  • < li>Клас надійності: SIL3 (IEC 61508), SILCL3 (EN 62061),
  • Категорія: Категорія 4 (EN ISO 13849)
  • Рівень продуктивності: PL e (EN ISO 13849)
  • PFHd (середня ймовірність небезпечної відмови за годину): 6,6 x 10-9 (EN ISO 13849)
  • TM (задана тривалість роботи): 20 років (EN ISO 13849)
  • Кодування променя: ✔: Незакодований
  • Блокування повторного запуску: ✔: Внутрішній
  • Кон троль зовнішніх пристроїв (EDM): ✔: Активовано
  • Настроюваний вихід стану: ✔: Забруднення (OWS)
  • Системне підключення: Роз'єм М12, 8-конт.
  • Тип конфігурації: Кнопки налаштування
  • Елементи індикації: LEDs, 7-сегментний індикатор,
  • Клас захисту: III (IEC 61140)
  • Напруга живлення UV: 24 V DC (19,2 V DC ... 28,8 V DC)
  • < li>Залишкова пульсація: ≤ 10 %
  • Споживання струму: ≤ 0,6 A
  • Габарити: Див. )
  • Діапазон робочих температур: –30 °C ... +55 °C
  • Температура зберігання: –30 °C ... +70 °C
  • Вологість повітря: 15 % ... 95 %, без утворення конденсату
  • < li>Удароміцність: 10 g, 16 ms (IEC 60068-2-29)
  • Допустима довжина кабелю: 15 m
  • Допустимий переріз дроту: ≥ 0,25 mm²
  • Інтеграція через контролер безпеки Flexi Soft: CANopen
  • : DeviceNet™
  • : EtherCAT®
  • : EtherNet/IP™
  • : Modbus TCP
  • : PROFIBUS DP
  • : PROFINET
  • Стан «УВІМКНЕНО», напруга перемикання HIGH: 24 В пост. струму (UV – 2,25 В пост. струму...UV)
  • Стан «вимкнено», напруга перемикання LOW: ≤ 2 V DC
  • Допустиме струмове навантаження на пристрій перемикання вихідного сигналу: ≤ 500 mA
  • Корпус: Алюмінієвий сплав ALMGSI 0,5, з порошковим покриттям
  • Лицьова панель: Полікарбонат, стійкий до подряпин
  • Клас лазера: 2 (IEC 60825-1), категорично забороняється дивитися в промінь!
  • ДЖЕРЕЛО ВИПРОМІНЕННЯ: Світлодіод
  • Вигляд випромінювання: Видиме червоне світло
  • Довжина хвилі: 630 nm ... 680 nm
  • Споживана потужність: ≤ 1 mW
  • Категорія: Багатопроменеві світлові бар'єри безпеки
  • Відстань між променями: 500 мм