Світлова завіса Sick M40E-66A323RB0
  • >
  • Sick
  • Датчики
  • Світлові завіси
  • M40E-66A323RB0
M40E-66A323RB0  263255 - 2 - trade-control.com.ua
  • Актикул: 1204764
  • Частина системи: Приймач
  • Роздільна здатність: 30 mm
  • Висота захисного поля: 1.200 mm
  • Дальність сканування: 21 m
  • PFHd (середня ймовірність небезпечної відмови за годину): 28 * 10-9 (EN ISO 13849)
  • TM (задана тривалість роботи): 20 років (EN ISO 13849)
  • Блокування повторного запуску: ✔: Внутрішній
  • < li>Контроль зовнішніх пристроїв (EDM): ✔: Активовано
  • Кодування променя: ✔: Незакодований
  • Конфігурований вихід стану (діагностичний вихід): ✔: Забруднення (OWS)
  • Тестування передавача: ✔: Деактивовано< /li>
  • Дальність сканування, що настроюється: ✔: Мала дальність сканування
  • Безпечний зв'язок між пристроями SICK за допомогою EFI/SDL✔
  • Відмінність між людьми та матеріалами (шумопридушення)✔
  • Контроль одночасності: ✔
  • Контроль часу вибіркового відключення: ✔
  • Контроль зазору датчика: ✔
  • Зупинка стрічки: ✔
  • Вибіркове відключення з перебігом: ✔
  • Контроль виходу: ✔
  • Закінчення вибіркового відключення через електрочутливий захисний пристрій: ✔
  • Розширювальне підключення: Розетка M12, 5-конт.
  • Тип конфігурації: Через програмне забезпечення
  • Підключення конфігурування: Розетка M8, 4-конт.
  • Елементи індикації: 7-сегментний індикатор
  • Індикатор стану: LEDs
  • Ковпачок із вбудованим світловим індикатором: ✔
  • < li>Клас захисту: III (IEC 61140)
  • Напруга живлення UV: 24 V DC (19,2 V ... 28,8 V)
  • < li>Залишковий пульсація: ≤ 10 %
  • Споживання струму: ≤ 0,8 A
  • Поперечний переріз корпусу: 52 мм x 55,5 mm
  • Матеріал корпусу: Алюмінієвий сплав ALMGSI 0,5
  • Обробка поверхні: З порошковим покриттям
  • Матеріал переднього скла: Полікарбонат, стійкий до подряпин
  • Тип захисту: IP65 (EN 60529)< /li>
  • Діапазон робочих температур: –30 °C ... +55 °C
  • Температура зберігання: –30 °C ... +70 °C
  • Вологість повітря: 15 % ... 95 %, без утворення конденсату. g, 16 ms (EN 60068-2-29)
  • Довжина хвилі: 950 nm
  • Без кодування променя: 13 ms
  • З кодуванням променя: 21 ms
  • Вигляд підключення: Роз'єм Hirschmann M26, 12-конт.
  • Допустима довжина кабелю: ≤ 50 m
  • Допустимий переріз проводу: ≥ 0,75 mm²
  • Інтеграція через шлюз EFI: CANopen
  • : Ethernet
  • : PROFIBUS DP
  • : PROFIBUS PROFIsafe
  • : PROFINET PROFIsafe
  • : PROFINET
  • Стан «УВІМКНЕНО», напруга перемикання HIGH: 24 В пост. струму (UV – 2,25 В пост. струму...UV)
  • Стан «вимкнено», напруга перемикання LOW: ≤ 2 V DC
  • Припустиме струмове навантаження на пристрій перемикання вихідного сигналу: ≤ 500 mA
  • Тип виходу: Вихід PNP, захист від коротких замикань
  • Стан «УВІМКНЕНО», напруга перемикання HIGH: 24 В пост. струму (UV – 4,2 В пост. струму...UV)
  • Стан «вимкнено», напруга перемикання LOW: Високоомний< /li>
  • Припустиме струмове навантаження на пристрій перемикання вихідного сигналу: ≤ 100 mA
  • Категорія: Світлові завіси безпеки
  • Дальність сканування: 21 м
  • Серія: M4000 Advanced Curtain
Інші товари категорії:
  • SGS4-F092P7PC1W02
    • Категорія: Перемикаючі автоматизовані світлові завіси
    • Відстань між променями: 40 мм