  • M4C-EA03400A10
M4C-EA03400A10  265184 - 2 - trade-control.com.ua
  • Актикул: 1082689
  • Область застосування: Стандартне промислове середовище
  • Принцип дії: Система випромінювач/приймач
  • Частина системи: Приймач
  • Кількість променів: 3
  • Відстань між променями: 400 mm
  • Оцінка: 20 ms
  • Синхронізація: Оптична синхронізація
  • Тип: Тип 4 (IEC 61496-1)
  • Клас надійності: SIL3 (IEC 61508), SILCL3 (IEC 62061),
  • Категорія: Категорія 4 (ISO 13849-1)
  • Рівень продуктивності: PL e (ISO 13849-1)
  • PFHd (середня ймовірність небезпечної відмови за годину): 3 x 10-9
  • TM (задана тривалість роботи): 20 років (ISO 13849 -1)
  • Системне підключення: Роз'єм M12, 5-конт.< /li>
  • Елементи інді кації: LEDs
  • Клас захисту: III (IEC 61140)
  • Напруга живлення UV: 24 V DC (19,2 V DC ... 28 ,8 V DC)
  • Залишкова пульсація: ≤ 10 %
  • Споживання струму: ≤ 150 mA
  • Споживана потужність: ≤ 4,32 W (DC)< /li>
  • Габарити: Див. розмірний креслення
  • Поперечний переріз корпусу: 31 мм x 34 мм
  • Вага: 800 g (± 50 g)
  • Тип захисту: IP65 (IEC 60529), IP67 (IEC 60529),
  • Діапазон робочих температур: –30 °C ... +55 °C
  • Температура зберігання: –30 °C ... +70 °C
  • Вологість повітря : 15 % ... 95 %, без утворення конденсату. , 16 ms (IEC 60068-2-27)
  • Роз'єм M12, сумісний з Flexi Loop: ✔
  • Допустима довжина кабелю: 50 m
  • Інтеграція через контролер безпеки Flexi Soft: CANopen
  • : DeviceNet™
  • : EtherCAT®
  • : EtherNet/IP™
  • : Modbus TCP
  • : PROFIBUS DP
  • : PROFINET
  • Стан «УВІМКНЕНО», напруга перемикання HIGH: 24 В пост. струму (UV – 2,25 В пост. струму...UV)
  • Стан «вимкнено», напруга перемикання LOW: ≤ 2 V DC
  • Припустиме струмове навантаження на пристрій перемикання вихідного сигналу: ≤ 300 mA
  • Корпус: Пресований алюмінієвий профіль
  • Лицьова панель: Полікарбонат, стійкий до подряпин
  • При нерухомій прокладці: > 12 діаметрів дроту
  • У рухомому стані: > 15 діаметрів дроту
  • Категорія: Багатопроменеві світлові бар'єри безпеки
  • Відстань між променями: 400 мм