  • M4P-ZA02500D00
M4P-ZA02500D00  266847 - 2 - trade-control.com.ua
Уточнити ціну та терміни поставки
Код товару: 266847
Під замовлення
Ціна:
ЗА ЗАПИТОМ
Технічний опис
  • Актикул: 1102635
  • Область застосування: Стандартне промислове середовище
  • Принцип дії: Активно-пасивна система
  • Частина системи: Активний блок
  • Дальність сканування: 8 m
  • Кількість променів: 2
  • Відстань між променями: 500 mm
  • Оцінка: 20 ms
  • < li>Ковпачок із вбудованим світловим індикатором: ✔
  • Тип: Тип 4 (IEC 61496-1)
  • Клас надійності: SIL3 (IEC 61508), SILCL3 (IEC 62061),
  • Категорія: Категорія 4 (ISO 13849-1)
  • Рівень продуктивності: PL e (ISO 13849-1)
  • PFHd (середня ймовірність небезпечної відмови за годину): 6,6 x 10-9
  • T M (задана тривалість роботи): 20 років (ISO 13849-1)
  • Захищена р абота: ✔
  • Кодування променя: ✔
  • Блокування повторного запуску: ✔
  • Контроль зовнішніх пристроїв (EDM): ✔
  • Відмінність між людьми та матеріалами (шумопридушення): ✔
  • Системне підключення: Залежно від системного роз'єму (роз'єм M12, 5- або 8-контактний)
  • Тип конфігурації: DIP-перемикач на системному роз'ємі
  • Елементи індикації: LEDs
  • Допоміжне обладнання для юстування : Якість юстування за допомогою діагностичних світлодіодів
  • Світловий сигналізатор: ✔
  • Діагностичний вихід (ADO): ✔
  • IO-Link: ✔
  • Near Field Communication (NFC): ✔
  • Клас захисту: III (IEC 61140)
  • Напруга живлення UV: 24 V DC (19,2 V DC ... 28,8 V DC)
  • Залишкова пульсація: ≤ 10 %
  • Споживана потужність, типова: 4 W (DC)
  • Діагностичний вихід (ADO): Вихід PNP, захист від коротких замикань
  • Габарити : Див. розмірне креслення
  • Поперечний переріз корпусу: 30,7 мм x 34 мм
  • Вага: + 565 g (± 50 g)
  • Тип захисту: IP65 (IEC 60529), IP67 (IEC 60529),
  • Діапазон робочих температур: –30 °C ... +55 °C
  • Температура зберігання: –30 °C .. +70 °C
  • Вологість повітря: 15 % ... 95 %, без утворення конденсату
  • Вібростійкість: 5 g, 10 Hz ... 55 Hz (IEC 60068-2 -6)
  • Ударостійкість: 10 g, 16 ms (IEC 60068-2-27)
  • Вигляд випромінювання: Близька інфрачервона область спектру (NIR), невидима
  • Типовий: 0,5 m ... 8 m
  • Контроль одночасності: ✔
  • Контроль часу вибіркового відключення: ✔
  • Контроль зазору датчика: ✔
  • Вибіркове відключення ня з перебігом: ✔
  • Контроль виходу: ✔
  • Контроль ввезення та вивезення: ✔
  • Закінчення вибіркового відключення через електрочутливий захисний пристрій: ✔
  • < li>Інтеграція через контролер безпеки Flexi Soft: CANopen
  • : DeviceNet™
  • : EtherCAT®
  • : EtherNet/IP™< /li>
  • : Modbus TCP
  • : PROFIBUS DP
  • : PROFINET
  • Стан «УВІМКНЕНО», напруга перемикання HIGH: 24 В пост. струму (UV – 2,25 В пост. струму...UV)
  • Стан «вимкнено», напруга перемикання LOW: ≤ 2 V DC
  • Припустиме струмове навантаження на пристрій перемикання вихідного сигналу: ≤ 500 mA
  • Вихідна напруга HIGH (активно): ≥ UV – 3 В
  • Вихідна напруга LOW (неактивно): Високоомний
  • Припустиме навантаження по струму: ≤ 100 mA
  • Корпус: Пресований алюмінієвий профіль
  • Лицьова панель: Полікарбонат, стійкий до подряпин
  • Категорія: Багатопроменеві світлові бар'єри безпеки
  • Відстань між променями: 500 мм