Лазерний датчик Sick MICS3-AAAZ40AZ1P01
  • >
  • Sick
  • Датчики
  • Лазерні датчики
  • MICS3-AAAZ40AZ1P01
MICS3-AAAZ40AZ1P01  130101 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 1075842
  • Виконання: Датчик, включаючи системний роз'єм
  • Область застосування: Indoor
  • Діапазон захисного поля: 4 m
  • Діапазон сигнального поля: 40 m
  • Кількість одночасно контрольованих полів: ≤ 4
  • Кількість полів: 8
  • Кількість випадків контролю: 2
  • Кут сканування: 275°
  • Роздільна здатність (конфігурована): 30 mm, 40 mm, 50 mm, 70 mm, 150 mm, 200 mm,
  • Кутна роздільна здатність: 0 ,39°
  • Оцінка: ≥ 70 ms
  • Доповнення захисного поля: 65 мм
  • Тип: Тип 3 (IEC 61496)
  • Клас надійності: SIL2 (IEC 61508), SILCL2 (EN 62061),
  • Категорія: Категорія 3 (EN ISO 13849)
  • Рівень продуктивності: PL d (EN ISO 13849)
  • PFHd (середня ймовірність небезпечної відмови за годину): 8,0 x 10-8 (EN ISO 13849)
  • TM (задана тривалість роботи): 20 років (EN ISO 13849)
  • Блокування повторного запуску: ✔
  • Контроль зовнішніх пристроїв (EDM): ✔
  • Багаторазова оцінка: ✔
  • Переключення виду контролю: ✔
  • Синхронний контроль: ✔
  • Статичне перемикання захисного поля: ✔
  • Надійне розпізнавання контурів: ✔
  • < li>Контур як база: ✔
  • Вбудований конфігураційний пристрій: ✔
  • Видача результатів вимірювань: Відсутня
  • Універсальні входи/виходи: 3
  • Тип конфігурації: ПК із Safety Designer (конфігураційне та діагностичне програмне забезпечення)
  • Конфігураційний та діагностичний інтерфейс: USB 2.0, Mini-USB
  • Елементи індикації: Графічний кольоровий дисплей, LEDs
  • Клас захисту: III (EN 61140)
  • < li>Напруга живлення UV: 24 V DC (16,8 V DC ... 30 V DC)
  • Споживана потужність: 7 W ( без вихідного навантаження)
  • Розміри (Ш x В x Г): 112 мм x 135,1 мм x 111,1 mm
  • Вага: 1,15 kg
  • Колір корпусу: RAL 1021 (яскраво-жовтий), RAL 9005 (чорний)
  • Матеріал захисного екрану: Polycarbonat
  • Поверхня захисного екрана: Покриття зовнішньої сторони стійке до подряпин.
  • Діапазон робочих температур: –10 °C ... +50 °C
  • Температура зберігання: –25 °C ... +70 °C
  • Вібростійкість: 0, 35 мм, 10 Hz ... 60 Hz (IEC 60068-2-6, IEC 61496-1, IEC 61496-3), 5 g, 60 Hz ... 150 Hz (IEC 60068-2-6, IEC 61496- 1, IEC 61496-3)
  • ЕМС: IEC 61496-1, IEC 61000-6-2, IEC 61000-6-4,
  • Вигляд випромінювання: Пульсуючий лазерний діод
  • Довжина хвилі: 845 nm
  • Дифузне відображення, що фіксується: 1,8 % ... більше 1000 %