Лазерний датчик Sick MICS3-ACAZ40PZ1
  • >
  • Sick
  • Датчики
  • Лазерні датчики
  • MICS3-ACAZ40PZ1
MICS3-ACAZ40PZ1  267384 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 1083011
  • Виконання: Датчики без системного роз'єму
  • Область застосування: Indoor
  • Діапазон захисного поля: 4 m
  • Діапазон сигнального поля: 40 m
  • Кількість одночасно контрольованих полів: ≤ 4
  • Кількість полів: 8
  • Кут сканування: 275°
  • Роздільна здатність (конфігурований): 30 мм, 40 мм, 50 мм, 70 мм, 150 мм, 200 мм,
  • Кутна роздільна здатність: 0, 39°
  • Оцінка: ≥ 95 ms
  • Доповнення захисного поля: 65 мм
  • Тип: Тип 3 (IEC 61496)
  • Клас надійності: SIL2 (IEC 61508), SILCL2 (EN 62061),
  • Категорія: Категорія 3 (EN ISO 13849)
  • Рівень продуктивності: PL d (EN ISO 13849)
  • PFHd (середня ймовірність небезпечної відмови за годину): 8,0 x 10-8 (EN ISO 13849)
  • TM ( задана тривалість роботи): 20 років (EN ISO 13849)
  • Блокування повторного запуску: ✔
  • Багаторазова оцінка: ✔
  • Переключення виду контролю: ✔
  • Синхронний контроль: ✔
  • Статичне перемикання захисного поля: ✔
  • Надійне розпізнавання контурів: ✔
  • Контур як база: ✔
  • Вбудований конфігураційний пристрій: ✔
  • Видача результатів вимірювань: Через Ethernet
  • Тип конфігурації: ПК із Safety Designer (конфігураційне та діагностичне програмне забезпечення)
  • Конфігураційний та діагностичний інтерфейс: USB 2.0, Mini-USB, Ethernet
  • Польова шина, промислова шина: PROFINET
  • Елементи індикації: Графічний кольоровий дисплей, LEDs
  • Клас захисту: III (EN 61140)< /li>
  • Напруга живлення UV: 24 V DC (16,8 V DC ... 30 V DC)
  • Споживана потужність: 7 W (без вихідного навантаження )
  • Розміри (Ш x В x Г): 112 мм x 163,1 мм x 111,1 mm
  • Матеріал корпусу: Алюміній
  • Колір корпусу: RAL 1021 (я коричневий), RAL 9005 (чорний)
  • Матеріал захисного екрану: Polycarbonat
  • Поверхня захисного екрану: Покриття зовнішньої сторони стійке до подряпин.
  • Тип захисту: IP65 (IEC 60529)
  • Нечутливість до зовнішніх джерел світла: ≤ 3.000 lx (IEC 61496-3)
  • Діапазон робочих температур: –10 °C ... +50 °C< /li>
  • Температура зберігання: –25 °C ... +70 °C
  • Вібростійкість: 0,35 mm, 10 Hz ... 60 Hz (IEC 60068-2-6, IEC 61496-1, IEC 61496-3), 5 g, 60 Hz ... 150 Hz (IEC 60068-2-6, IEC 61496-1, IEC 61496-3)
  • ЕМС: IEC 61496- 1, IEC 61000-6-2, IEC 61000-6-4,
  • Вигляд випромінювання: Пульсуючий лазерний діод
  • Довжина хвилі: 845 nm
  • Фіксоване дифузне відображення: 1,8 % ... більше 1000 %