Світлова завіса Sick MLG02N-0445H13201
  • Світлові завіси
  • MLG02N-0445H13201
MLG02N-0445H13201  264788 - 2 - trade-control.com.ua
  • Актикул: 1217075
  • Виконання пристрою: ProNet - Advanced functionality incl. feldbus
  • Принцип роботи датчика: Передавач/приймач
  • Мінімальний розмір об'єкта, що детектується (MDO): 2,5 mm, 4,5 mm
  • Відстань між променями: 2,5 mm
  • Кількість променів: 179
  • Висота контролю: 445 mm
  • ДЖЕРЕЛО ВИМКНЕННЯ: Світлодіод, Інфрачервоне світло
  • Довжина хвилі : 850 nm
  • Напруга живлення UV: Пост. струм 19,2 V ... 28,8 V
  • Споживаний струм передавача: 63,95 mA
  • Споживаний струм приймача: 155,8 mA
  • Споживаний струм модуля промислової мережі: 115 mA
  • Залишкова пульсація: < 5 Vss
  • Вихідний струм Iмак.
  • Вихідне навантаження, ємнісне: 100 nF
  • Вигляд підключення: Роз'єм M12, 5-конт., 0,22 m, Роз'єм M12, 12-конт., 0,21 m,
  • Клас захисту: III
  • Вага: 1,149 kg
  • Лицьова панель: PMMA< /li>
  • Опція: Відсутня
  • № файлу UL: NRKH.E181493 (датчик)
  • Максимальна дальність сканування: 2,8 m
  • Мінімальна дальнос сканування: ≥ 0 m
  • Дистанція роботи: 2 m
  • Оцінка: 15,1 ms
  • EtherNet/IP™: ✔
  • Цифровий вихід: Q1
  • ЕМС: EN 60947-5-2
  • Нечутливість до зовнішніх джерел світла: Прямий: 150.000 lx , Непрямий: 200. lx ,
  • Діапазон температур під час роботи: –30 °C ... +55 °C
  • Діапазон температур при зберіганні: –40 °C ... +70 °C
  • Q1: Контроль наявності
  • Стандарт: ✔
  • Transparent: ✔
  • Несприйнятливий до пилу та сонячного світла : ✔
  • Перехресний промінь: ✔
  • Придушення шуму: ✔
  • Highspeed Scan: ✔
  • Висока точність вимірювання: ✔
  • Кількість: 1
  • Категорія: Вимірювальні автоматизовані світлові завіси
  • Відстань між променями: 2.5 мм