Світлова завіса Sick MLG05A-0445I10801
  • Світлові завіси
  • MLG05A-0445I10801
MLG05A-0445I10801  127863 - 2 - trade-control.com.ua
  • Актикул: 1213908
  • Виконання пристрою: Pro - Advanced functionality
  • Принцип роботи датчика: Передавач/приймач
  • Мінімальний розмір об'єкта, що детектується (MDO ): 5 mm, 9 mm
  • Відстань між променями: 5 mm
  • Кількість променів: 90
  • Висота контролю: 445 mm
  • ДЖЕРЕЛО ВИМИКАННЯ: Світлодіод, Інфрачервоний світло
  • Довжина хвилі: 850 nm
  • Напруга живлення UV: Пост. струм 19,2 V ... 28,8 V
  • Споживаний струм передавача: 59,5 mA
  • Споживаний струм приймача: 138 mA
  • Залишкова пульсація: < 5 Vss
  • Вихідний струм Iмакс.: 100 mA
  • Вихідне навантаження, ємнісне: 100 nF
  • Клас захисту: III
  • Вага: 1,149 kg
  • № файлу UL: NRKH.E181493
  • Максимальна дальність сканування: 12 m
  • Мінімальна дальність сканування: ≥ 0 m
  • Дистанція роботи: 8,5 m
  • Оцінка: 8,2 ms
  • IO-Link: ✔ , IO-Link V1.1
  • Послідовний: ✔ , RS-485
  • Входи/виходи: RS-485 + 2 x Q (IO-Link)
  • Цифровий вихід: Q1, Q2
  • Цифровий вхід: In1
  • ЕМС: EN 60947-5-2
  • Нечутливість до зовнішніх джерел світла: Прямий: 150.000 lx , Непрямий: 200.000 lx ,
  • Діапазон температур під час роботи: –30 °C ... +55 °C
  • Діапазон температур при зберіганні: -40 °C ... +70 °C
  • Швидкість передачі даних RS-485: 9,6 кбіт/с
  • Q1: Контроль наявності
  • Q2/IN: Вхід для навчання
  • Навчання: Стандартний режим
  • Стандарт: ✔
  • Transparent: ✔
  • Несприйнятливий до пилу та сонячного світла: ✔
  • Перехресний промінь: ✔
  • Придушення шуму: ✔
  • Highspeed Scan: ✔
  • Висока точність вимірювання: ✔
  • Швидкість передачі даних: 230,4 kbit/s (COM3)
  • Макс. довжина кабелю: 20 m
  • Час циклу: 2,3 ms
  • VendorID: 26
  • DeviceID HEX: 800068
  • DeviceID DEC: 8388712
  • Довжина технологічних даних: 32 Byte (TYPE_2_V)
  • Швидкість передачі даних: 1.2 kbit/s …921.6 kbit/s
  • Кількість: 2
  • Кількість: 1
  • Категорія: Вимірювальні автоматизовані світлові завіси
  • Відстань між променями: 5 мм
  • Дальність сканування: 12 м
  • Тип виходу: PNP / NPN
  • Серія: MLG-2
Інші товари категорії:
  • MLG10A-0740R10501
    • Відстань між променями: 10 мм