Світлова завіса Sick MLG10A-0740R10501
  • Світлові завіси
  • MLG10A-0740R10501
MLG10A-0740R10501  132284 - 2 - trade-control.com.ua
  • Актикул: 1213816
  • Виконання пристрою: Pro - Advanced functionality
  • Принцип роботи датчика: Передавач/приймач
  • Мінімальний розмір об'єкта, що детектується (MDO ): 10 mm, 14 mm
  • Відстань між променями: 10 mm
  • Кількість променів: 75
  • Висота контролю: 740 mm
  • ДЖЕРЕЛО ВИМИКАННЯ: Світлодіод, Інфрачервоний світло
  • Довжина хвилі: 850 nm
  • Напруга живлення UV: Пост. струм 19,2 V ... 28,8 V
  • Споживаний струм передавача: 58,75 mA
  • Споживаний струм приймача: 135 mA
  • Залишкова пульсація: < 5 Vss
  • Вихідний струм Iмакс.: 100 mA
  • Вихідне навантаження, ємнісне: 100 nF
  • Вихідне навантаження, індуктивне: 1 H
  • Час ініціалізації: < 1 s
  • Переключаючий вихід: Двотактний режим: PNP/NPN
  • Матеріал корпусу: Алюміній
  • Індикація: LED
  • Тип захисту: IP65, IP67,
  • Клас захисту: III
  • Вага: 1,749 kg
  • Лицьова панель: PMMA
  • Опція: Відсутня
  • № файлу UL: NRKH.E181493
  • Максимальна дальність сканування: 7 m
  • Мінімальна дальність сканування: ≥ 0 m
  • Дистанція роботи: 5 m
  • Оцінка: 7,1 ms
  • IO-Link: ✔ , IO-Link V1.1
  • Входи/виходи: 4 x Q (IO-Link)
  • Цифровий вихід: Q1 ... Q4
  • Цифровий вхід: In1, In2
  • ЕМС: EN 60947-5-2
  • Нечутливість до зовнішніх джерел світла: Прямий: 150.000 lx , Непрямий: 200.000 lx ,
  • Діапазон температур під час роботи: –30 °C ... +55 °C
  • Діапазон температур при зберіганні: –40 ° C ... +70 °C
  • Q1: Контроль наявності
  • Q2/IN: Вхід для навчання
  • Q< sub>3: Контроль наявності
  • Q4/IN2: Контроль наявності
  • Навчання: Стандартний режим
  • Стандарт: ✔
  • Transparent: ✔
  • Несприйнятливий до пилу та сонячного світла: ✔
  • Перехресний промінь: ✔
  • Придушення шуму : ✔
  • Highspeed Scan: ✔
  • Висока точність вимірювання: ✔
  • Швидкість передачі: 230,4 kbit/s (COM3)
  • Макс. довжина кабелю: 20 m
  • Час циклу: 2,3 ms
  • VendorID: 26
  • DeviceID HEX: 800068
  • DeviceID DEC: 8388712
  • Довжина технологічних даних: 32 Byte (TYPE_2_V)
  • Кількість: 4
  • Кількість: 2
  • Категорія: Вимірювальні автоматизовані світлові завіси
  • Відстань між променями: 10 мм