Світлова завіса Sick MLG10N-1040P10501
  • >
  • Sick
  • Датчики
  • Світлові завіси
  • MLG10N-1040P10501
MLG10N-1040P10501  266109 - 2 - trade-control.com.ua
Уточнити ціну та терміни поставки
Код товару: 266109
Під замовлення
Ціна:
ЗА ЗАПИТОМ
Технічний опис
  • Актикул: 1222616
  • Виконання пристрою: ProNet - Advanced functionality incl. feldbus
  • Принцип роботи датчика: Передавач/приймач
  • Мінімальний розмір об'єкта, що детектується (MDO): 10 mm, 14 mm
  • Відстань між променями: 10 mm
  • Кількість променів: 105
  • Висота контролю: 1.040 mm
  • ДЖЕРЕЛО ВИМКНЕННЯ: Світлодіод, Інфрачервоне світло
  • Довжина хвилі: 850 nm
  • Напруга живлення UV: Пост. струм 19,2 V ... 28,8 V
  • Споживаний струм передавача: 60,25 mA
  • Споживаний струм приймача: 141 mA
  • Споживаний струм модуля промислової мережі: 115 mA
  • Залишкова пульсація: < 5 Vss
  • Вихідний струм Iмакс.: 100 mA
  • Вихідне навантаження, ємнісне: 100 nF
  • Вихідне навантаження, індуктивне: 1 H
  • Час ініціалізації: < 1 s
  • Перемикаючий вихід: Двотактний режим: PNP/NPN
  • Вигляд підключення: Роз'єм M12, 5-конт., 0,22 m, Роз'єм M12, 12-конт., 0,21 m,
  • Матеріал корпусу : Алюміній
  • Індикація: LED
  • Тип захисту: IP65, IP67,
  • Клас захисту: III
  • Вага: 2,349 kg
  • Лицьова панель: PMMA
  • Опція: Відсутня
  • № файлу UL: NRKH.E181493 (датчик)
  • Максимальна дальність сканування: 7 m
  • Мінімальна дальність з канування: ≥ 0 m
  • Дистанція роботи: 5 m
  • Оцінка: 9,4 ms
  • PROFIBUS DP: ✔ , DPV1
  • Цифровий вихід: Q1
  • ЕМС: EN 60947-5-2
  • Нечутливість до зовнішніх джерел світла: Прямий: 150.000 lx , Непрямий: 200. ,
  • Діапазон температур під час роботи: –30 °C ... +55 °C
  • Діапазон температур при зберіганні: –40 °C ... +70 °C
  • Q1: Контроль наявності
  • Адреса: 126 (SSA)
  • PROFIBUS DP: DPV1
  • Стандарт: ✔
  • Transparent: ✔
  • Несприйнятливий до пилу та сонячного світла: ✔
  • Перехресний промінь: ✔
  • Придушення шуму: ✔
  • Highspeed Scan: ✔
  • Висока точність вимірювання: ✔
  • Кількість: 1
  • Категорія: Вимірювальні автоматизовані світлові завіси
  • Відстань між променями: 10 мм