Світлова завіса Sick MLG10N-1340H10501
  • Світлові завіси
  • MLG10N-1340H10501
MLG10N-1340H10501  265417 - 2 - trade-control.com.ua
  • Актикул: 1219824
  • Виконання пристрою: ProNet - Advanced functionality incl. feldbus
  • Принцип роботи датчика: Передавач/приймач
  • Мінімальний розмір об'єкта, що детектується (MDO): 10 mm, 14 mm
  • Відстань між променями: 10 mm
  • Кількість променів: 135
  • Висота контролю: 1.340 mm
  • ДЖЕРЕЛО ВИМКНЕННЯ: Світлодіод, Інфрачервоне світло
  • Довжина хвилі: 850 nm
  • Напруга живлення UV: Пост. струм 19,2 V ... 28,8 V
  • Споживаний струм передавача: 61,75 mA
  • Споживаний струм приймача: 147 mA
  • Споживаний струм модуля промислової мережі: 115 mA
  • Залишкова пульсація: < 5 Vss
  • Вихідний струм Iмакс.: 100 mA
  • Вихідне навантаження, ємнісне: 100 nF
  • Вихідне навантаження, індуктивне: 1 H
  • Час ініціалізації: < 1 s
  • Перемикаючий вихід: Двотактний режим: PNP/NPN
  • Вигляд підключення: Роз'єм M12, 5-конт., 0,22 m, Роз'єм M12, 12-конт., 0,21 m,
  • Матеріал корпусу : Алюміній
  • Індикація: LED
  • Тип захисту: IP65, IP67,
  • Клас захисту: III
  • Вага: 2,949 kg
  • Лицьова панель: PMMA
  • Опція: Відсутня
  • № файлу UL: NRKH.E181493 (датчик)
  • Максимальна дальність сканування: 7 m
  • Мінімальна дальність з канування: ≥ 0 m
  • Дистанція роботи: 5 m
  • Оцінка: 11,7 ms
  • EtherNet/IP™: ✔
  • Цифровий вихід: Q1
  • ЕМС: EN 60947-5-2
  • Нечутливість до зовнішніх джерел світла: Прямий: 150.000 lx , Непрямий: 200. ,
  • Діапазон температур під час роботи: –30 °C ... +55 °C
  • Діапазон температур при зберіганні: –40 °C ... +70 °C
  • Q1: Контроль наявності
  • Стандарт: ✔
  • Transparent: ✔
  • Несприйнятливий до пилу та сонячного світла: ✔
  • Перехресний промінь: ✔
  • Придушення шуму: ✔
  • Highspeed Scan: ✔
  • Висока точність вимірювання: ✔
  • Кількість: 1
  • Категорія: Вимірювальні автоматизовані світлові завіси
  • Відстань між променями: 10 мм
  • Дальність сканування: 7 м
  • Тип виходу: PNP / NPN
  • Серія: MLG-2
Інші товари категорії:
  • SGS4-S140P7PS2W02
    • Категорія: Перемикаючі автоматизовані світлові завіси
    • Відстань між променями: 40 мм