Світлова завіса Sick MLG2-2380P811
  • >
  • Sick
  • Датчики
  • Світлові завіси
  • MLG2-2380P811
MLG2-2380P811  142008 - 2 - trade-control.com.ua
Уточнити ціну та терміни поставки
Код товару: 142008
Під замовлення
Ціна:
ЗА ЗАПИТОМ
Технічний опис
  • Актикул: 1029971
  • Мінімальний розмір об'єкта, що детектується (MDO): Паралельні промені, 25 mm
  • Відстань між променями: 20 mm
  • Кількість променів: 120
  • Висота контролю: 2.380 mm
  • Режим параметрування: Файл GSD
  • ДЖЕРЕЛО ВИПРОМІНЮВАННЯ: Інфрачервоне світло
  • Довжина хвилі: 880 nm
  • Напруга живлення UV: Пост. струм 18 V ... 30 V
  • Споживаний струм передавача: 380 mA
  • Споживаний струм приймача: 460 mA
  • Залишкова пульсація: < 5 V ss
  • Вихідний струм Iмакс.: ≤ 100 mA
  • Вихідне навантаження ємне: 100 nF
  • Вихідне навантаження індуктивна: 1 H
  • Час ініціалізації: 1 s
  • Розміри (Ш x В x Г): 34 мм x 2.464 мм x 29 mm
  • Вигляд підключення: Роз'єм М12, 8-конт.
  • Матеріал корпусу: Алюміній
  • Індикація: 7-сегментний індикатор, 7-сегментний індикатор
  • Синхронізація: Кабель
  • Тип захисту: IP65,
  • Клас захисту: III
  • Вага: 5,974 kg
  • Обличча панель: PMMA
  • Переключаючий вихід: 1 x PNP
  • Входи : 1 x PNP
  • Максимальна дальність сканування: 7 m
  • Мінімальна дальність сканування: Паралельні промені: ≥ 0 mm
  • Ді станція роботи: 5 м
  • Оцінка: Паралельні промені, 19 ms
  • ЕМС: EN 60947-5-2
  • Діапазон температур під час роботи: –25 °C +55 °C
  • Діапазон температур при зберіганні: –40 °C +70 °C
  • Нечутливість до зовнішніх джерел світла: Прямий: 12.500 lx, Непрямий: 50.000 lx,
  • Вібростійкість: 5 g, 10 Hz ... 55 Hz (IEC 68-2-6)
  • Стійкість до струсу: 10 g / IEC 68-2-29 / 16 ms
  • Категорія: Вимірювальні автоматизовані світлові завіси
  • Відстань між променями: 20 мм