Світлова завіса Sick MLG20S-0580A10501
  • Світлові завіси
  • MLG20S-0580A10501
MLG20S-0580A10501  264973 - 2 - trade-control.com.ua
  • Актикул: 1217851
  • Виконання пристрою: Prime - Standard functionality
  • Принцип роботи датчика: Передавач/приймач
  • Мінімальний розмір об'єкта, що детектується (MDO ): 24 мм
  • Відстань між променями: 20 mm
  • Кількість променів: 30
  • Висота контролю: 580 mm
  • ДЖЕРЕЛО ВИМКНЕННЯ: Світлодіод, Інфрачервоне світло
  • Довжина хвилі: 850 nm
  • Напруга живлення UV: Пост. струм 19,2 V ... 28,8 V
  • Споживаний струм передавача: 56,5 mA
  • Споживаний струм приймача: 126 mA
  • Залишкова пульсація: < 5 Vss
  • Вихідний струм Iмакс.: 100 mA
  • Вихідне навантаження, ємнісне: 100 nF
  • Вихідне навантаження, індуктивне: 1 H
  • Час ініціалізації: < 1 s
  • Переключаючий вихід: Двотактний режим: PNP/NPN
  • Вигляд підключення: Роз'єм M12, 5-конт., 0,22 m
  • Матеріал корпусу: Алюміній
  • Індикація: LED
  • Тип захисту: IP65, IP67,
  • Клас захисту: III
  • Вага: 1,449 kg
  • Облицьова панель: PMMA
  • Опція: Відсутня
  • № файлу UL: NRKH.E181493
  • Максимальна дальність сканування: 7 m
  • Мінімальна дальність сканування: ≥ 0,2 m
  • Дистанція роботи: 5 m
  • Оцінка: 6,1 ms
  • IO-Link: ✔ , IO-Li nk V1.1
  • Аналоговий: ✔ , Струм
  • Входи/виходи: 2 аналогових + 1 Q (IO-Link)
  • Аналоговий вихід (струм): 4 mA ... 20 mA
  • Аналоговий вихід: QA1, QA2
  • Цифровий вихід: Q 1
  • ЕМС: EN 60947-5-2
  • Нечутливість до зовнішніх джерел світла: Прямий: 12.000 lx , Непрямий: 50.000 lx ,
  • Діапазон температур під час роботи: –30 °C ... +55 °C
  • Діапазон температур під час зберігання: –40 °C ... +70 °C
  • QA1: Вимірювання висоти (перший промінь)/FBB
  • QA2: Вимірювання висоти (останній промінь)/LBB
  • Q1: Контроль наявності
  • inverted: —
  • Навчання: —
  • Стандарт: ✔
  • Перехресний промінь: ✔
  • Придушення шуму: ✔
  • Переключаючий вихід: Виявлення об'єкта, Object recogn ition, Height classification
  • Інтерфейс передачі даних: Виявлення об'єкта, Object height measurement
  • Швидкість передачі даних: 38,4 kbit/s (COM2)
  • Макс. довжина кабелю: 20 m
  • Час циклу: 6 ms
  • VendorID: 26
  • DeviceID HEX: 800067
  • DeviceID DEC: 8388711< /li>
  • Довжина технологічних даних: 6 Byte (TYPE_2_V)
  • Кількість: 2
  • Вигляд: Токовий вихід
  • Ток: 4 mA ... 20 mA
  • Кількість: 1
  • Категорія: Вимірювальні автоматизовані світлові завіси
  • Відстань між променями: 20 мм