Світлова завіса Sick MLG25S-1475D10501
  • Світлові завіси
  • MLG25S-1475D10501
MLG25S-1475D10501  265208 - 2 - trade-control.com.ua
  • Актикул: 1218956
  • Виконання пристрою: Prime - Standard functionality
  • Принцип роботи датчика: Передавач/приймач
  • Мінімальний розмір об'єкта, що детектується (MDO ): 29 mm Відстань між променями: 25 mm Кількість променів: 60 Висота контролю: 1.475 mm Входить до комплекту постачання: 1 × передавач, 1 × приймач, 4/6 × кріплення QuickFix (від висоти контролю 2 м 6 кріплень QuickFix), 1 × посібник із швидкого запуску,
  • ДЖЕРЕЛО ВИМКНЕННЯ: Світлодіод, Інфрачервоне світло
  • Довжина хвилі: 850 nm
  • Напруга живлення UV: Пост. струм 19,2 V ... 28,8 V
  • Споживаний струм передавача: 58 mA
  • Споживаний струм приймача: 132 mA
  • Залишкова пульсація: < 5 Vss
  • Вихідний струм Iмакс.: 100 mA
  • Вихідне навантаження, ємнісне: 100 nF
  • < li>Вихідне навантаження, індуктивне: 1 H
  • Час ініціалізації: < 1 s
  • Переключаючий вихід: Двотактний режим: PNP/NPN
  • Вигляд підключення: Роз'єм M12 , 5-конт., 0,22 m
  • Клас захисту: III
  • Вага: 3,249 kg
  • Мінімальна дальність сканування: ≥ 0,2 m
  • Дистанція роботи: 5 m
  • Оцінка: 8,2 ms
  • IO-Link: ✔ , IO-Link V1.1
  • Входи/виходи: 3 x Q (IO-Link)
  • Цифровий вихід: Q1 ... Q3< /sub>
  • Цифровий вхід: In1
  • ЕМС: EN 60947-5-2
  • Нечутливість до зовнішніх джерел світла : Прямий: 12.000 lx , Непрямий: 50.000 lx ,
  • Діапазон температур під час роботи: –30 °C ... +55 °C
  • Діапазон температур при зберіганні: –40 °C ... +70 °C
  • Q1: Автоматична класифікація за висотою
  • Q2/IN: Автоматична класифікація за висотою
  • Q3: Автоматична класифікація за висотою
  • inverted: —
  • Навчання: —
  • key lock: off
  • < li>Стандарт: ✔
  • Перехресний промінь: ✔
  • Придушення шуму: ✔
  • Переключаючий вихід: Виявлення об'єкта, Object recognition, Height classification
  • < li>Інтерфейс пров передачі даних: Виявлення об'єкта, Object height measurement
  • Швидкість передачі даних: 38,4 kbit/s (COM2)
  • Макс. довжина кабелю: 20 m
  • Час циклу: 6 ms
  • VendorID: 26
  • DeviceID HEX: 800067
  • DeviceID DEC: 8388711< /li>
  • Довжина технологічних даних: 6 Byte (TYPE_2_V)
  • Кількість: 3
  • Кількість: 1
  • Категорія: Вимірювальні автоматизовані світлові завіси
  • Відстань між променями: 25 мм