Світлова завіса Sick MLG5-1000C811
  • Світлові завіси
  • MLG5-1000C811
MLG5-1000C811  142364 - 2 - trade-control.com.ua
Уточнити ціну та терміни поставки
Код товару: 142364
Під замовлення
Ціна:
ЗА ЗАПИТОМ
Технічний опис
  • Актикул: 1063720
  • Мінімальний розмір об'єкта, що детектується (MDO): Паралельні промені, 55 mm
  • Відстань між променями: 50 mm
  • Кількість променів: 21
  • Висота контролю: 1.000 mm
  • Режим параметрування: Файл ESD
  • ДЖЕРЕЛО ВИМКНЕННЯ: Інфрачервоне світло
  • Довжина хвилі: 880 nm
  • Напруга живлення UV: Пост. струм 18 V ... 30 V
  • Вихідний струм Iмакс.< /sub>: ≤ 100 mA
  • Вихідне навантаження ємнісне: 100 nF
  • Вихідне навантаження індуктивне: 1 H
  • Час ініціалізації: 1 s
  • < li>Розміри (Ш x В x Г): 34 мм x 1.114 мм x 29 мм
  • Вигляд підключення: Роз'єм М12, 8-конт.
  • Матеріал корпусу: Алюміній
  • Індикація: 7-сегментний індикатор, 7-сегментний індикатор
  • Синхронізація: Кабель
  • Тип захисту: IP65,
  • Клас захисту: III
  • Вага: 2,8 kg< /li>
  • Лицьова панель: PMMA
  • Переключаючий вихід: 1 x PNP
  • Входи: 1 x PNP
  • Максимальна дальність сканування: 7 m
  • Мінімальна дальність сканування: Паралельні промені: ≥ 0 mm
  • Дистанція роботи: 5 m
  • Оцінка: Паралельні промені , 4,15 ms
  • ЕМС: EN 60947-5-2
  • Діапазон температур під час роботи: –25 °C +55 °C
  • Діапазон температур при зберігання: –40 °C +70 °C
  • Нечутливість до зовнішніх джерел світла: Прямий: 12.500 lx , Непрямий: 50.000 lx,
  • Вібростійкість: 5 g, 10 Hz ... 55 Hz (IEC 68-2-6)
  • Стійкість до струсу: 10 g / IEC 68-2-29 / 16 ms
  • Категорія: Вимірювальні автоматизовані світлові завіси
  • Відстань між променями: 50 мм