Магнітний датчик Sick MM18-70APO-ZCK
  • >
  • Sick
  • Датчики
  • Магнітні датчики
  • MM18-70APO-ZCK
MM18-70APO-ZCK  128093 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 1047255
  • Тип корпусу: Циліндричний з різьбленням
  • Конструкція корпусу: Короткий корпус
  • Розмір різьблення: M18 x 1
  • Діаметр: Ø 18 mm
  • Відстань спрацьовування Sn: 0 mm ... 70 mm
  • Відстань спрацьовування забезпечена Sa : 56,7 mm
  • Номінальна чутливість спрацьовування: 0,7 mT
  • Частота перемикання: 5.000 Hz
  • Вигляд підключення: Роз'єм M12, 4 -конт.
  • Перемикаючий вихід: PNP
  • Функція виходу: Нормально закритий
  • Електричне виконання: Пост. струм, 3-провідний
  • Магнітне вирівнювання: Осьова
  • Тип захисту: IP67
  • Напруга живлення: 10 V DC ... 30 V DC
  • Залишкова пульсація: ≤ 10 %
  • Падіння напруги: ≤ 2 V
  • Споживання струму: 10 mA
  • Затримка готовності: ≤ 20 ms
  • Гістерезис: 1 % ... 10 %
  • Відтворюваність: ≤ 1 %
  • Відхилення температури (від Sr): ± 10 %
  • ЕМС: Відповідно до EN 60947-5-2
  • Постійний струм Ia: ≤ 200 mA
  • Захист від короткого замикання: ✔
  • Захист від інверсії полярності: ✔
  • Придушення імпульсу включення: ✔
  • Ударостійкість та вібростійкість: 30 г, 11 мс/10…55 Гц, 1 мм
  • Діапазон температур під час роботи: –25 °C ... +75 °C
  • Матеріал корпусу: Метал, нікельована латунь
  • Довжина корпусу: 50 mm< /li>
  • Корисна довжина різьблення: 32 мм
  • Макс. момент затягування: 40 Nm
  • Комплект поставки: Кріпильна гайка, латунь, нікельована (2 шт.)
  • MTTFD: 2.339 років
  • DCavg: 0%
  • Серія: мм
  • Категорія: Датчики наближення
  • Діапазон вимірів: 0 … 100 мм