Магнітний датчик Sick MPA-395THTP0
  • >
  • Sick
  • Датчики
  • Магнітні датчики
  • MPA-395THTP0
MPA-395THTP0  129832 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 1059458
  • Циліндричний корпус: Універсальний
  • Діапазон виміру: 395 mm
  • Довжина корпусу: 397 mm
  • Функція виходу: Аналоговий, IO-Link
  • Електричне виконання: Пост. струм, 4-провідний
  • Аналоговий вихід (напруга): 0 V ... 10 V
  • Аналоговий вихід (напруга): 4 mA ... 20 mA
  • Налаштування: ✔
  • Тип захисту: IP65 , IP67, IP68,
  • Напруга живлення: 15 V DC .. 30 V DC
  • Споживання струму: 35 mA
  • Макс. навантажувальний опір: ≤ 500 Ω Токовий вихід, при 24 В
  • Мін. навантажувальний опір: ≥ 2 kΩ
  • Клас захисту: III
  • Необхідна напруженість магнітного поля тип.: 2 mT ... 15 mT
  • Роздільна здатність тип.: 0 ,03 % FSR (макс. >= 0,06 мм)
  • Нелінійність тип.: 0,5 мм
  • Стабільність повторюваності тип.: 0,06 % FSR (>= 0 ,1 мм)
  • Швидкість зчитування тип.: 1,15 ms
  • Світлодіод комутаційного стану: ✔
  • Захист від інверсії полярності: ✔
  • Захист від короткого замикання: ✔
  • Діапазон температур під час роботи: –20 °C ... +70 °C
  • Ударостійкість та вібростійкість: 30 g, 11 ms/10 Hz ... 55 Hz, 1 mm
  • ЕМС: Згідно EN 60947-5-2
  • Вигляд підключення: Кабель з роз'ємом M8 4-конт. >Комунікаційний інтерфейс, детальний опис: COM2
  • Час циклу: 2,3 ms
  • Довжина технологічних даних: 16 Bit
  • Характеристика глибокого охолодження: Забороняється деформувати кабель нижче 0 °C
  • Переріз дроту: 0,08 мм²
  • Діаметр дроту: Ø 2,6 mm
  • Радіус вигину: При нерухомому укладанні > 5 x діаметр кабелю
  • : У рухомому стані > 10 x діаметр кабелю
  • Кабельне відведення: Осьова
  • Корпус: Метал, Алюміній
  • : Пластик
  • Кабель Поліуретан
  • Серія: MPa
  • Категорія: Датчики положення
  • Діапазон вимірів: 0 … 400 мм