Магнітний датчик Sick MPA-503THNP0
  • Магнітні датчики
  • MPA-503THNP0
MPA-503THNP0  262751 - 2 - trade-control.com.ua
Уточнити ціну та терміни поставки
Код товару: 262751
Під замовлення
Ціна:
ЗА ЗАПИТОМ
Технічний опис
  • Артикул: 1122502
  • Циліндричний корпус: Універсальний
  • Діапазон виміру: 503 mm
  • Довжина корпусу: 505 mm
  • Функція виходу: Аналоговий, IO-Link
  • Електричне виконання: Пост. струм, 4-провідний
  • Аналоговий вихід (струм): 4 mA ... 20 mA
  • Напруга живлення: 15 V DC ... 30 V DC
  • Споживання струму: 35 mA
  • Макс. навантажувальний опір: ≤ 500 Ω Токовий вихід, при 24 В
  • Клас захисту: III
  • Необхідна напруженість магнітного поля тип.: 2 mT ... 15 mT
  • Роздільна здатність тип.: 0,03 % FSR (макс. >= 0,06 мм)
  • Нелінійність тип.: 0,5 mm
  • Стабільність повторюваності тип.: 0,06 % FSR (>= 0,1 мм)
  • Захист від короткого замикання: ✔
  • Діапазон температур під час роботи: –20 °C ... +70 °C
  • Ударостійкість та вібростійкість: 30 g, 11 ms/10 Hz ... 55 Hz, 1 mm
  • ЕМС: Згідно EN 60947-5-2
  • Вигляд підключення: Кабель з роз'ємом M8, 4-конт., 0,3 m.
  • Комунікаційний інтерфейс, детальний опис: COM2
  • Час циклу: 2,3 ms
  • Довжина технологічних даних: 16 Bit
  • Характеристика глибокого охолодження: Забороняється деформувати кабель нижче 0 °C
  • Переріз проводу: 0,08 мм²
  • : Пластик
  • Кабель: Поліуретан
  • Серія: MPa
  • Категорія: Датчики положення
  • Діапазон вимірів: 0 … 600 мм