Магнітний датчик Sick MPS-032TSTUB
  • Магнітні датчики
  • MPS-032TSTUB
MPS-032TSTUB  262740 - 2 - trade-control.com.ua
Уточнити ціну та терміни поставки
Код товару: 262740
Під замовлення
Ціна:
ЗА ЗАПИТОМ
Технічний опис
  • Артикул: 1119767
  • Циліндричний корпус: T-подібний паз
  • Діапазон вимірювання: 32 mm
  • Довжина корпусу: 45 mm
  • Функція виходу: Аналоговий
  • Електричне виконання: Пост. струм, 4-провідний
  • Аналоговий вихід (напруга): 0 V ... 10 V
  • Аналоговий вихід (напруга): 4 mA ... 20 mA
  • Налаштування: ✔
  • Тип захисту: IP67
  • Напруга живлення: 15 V DC ... 30 V DC
  • Споживання струму: 22 mA
  • Макс. навантажувальний опір: ≤ 500 Ω Токовий вихід, при 24 В
  • Мін. навантажувальний опір: ≥ 2 kΩ
  • Клас захисту: III
  • Затримка готовності: 1,5 s
  • Необхідна напруженість магнітного поля тип.: 4 mT ... 30 mT
  • Роздільна здатність тип.: 0,03 % FSR (макс. >= 0,05 мм)
  • Нелінійність тип.: 0,3 mm
  • Стабільність повторюваності тип.: 0,06 % FSR (>= 0,1 мм)
  • Швидкість зчитування тип.: 1 ms
  • Світлодіод комутаційного стану: ✔
  • Захист від інверсії полярності: ✔
  • Захист від короткого замикання: ✔
  • Діапазон температур під час роботи: –20 °C ... +70 °C
  • Ударостійкість та вібростійкість: 30 г, 11 мс/10…55 Гц, 1 мм
  • ЕМС: Відповідно до EN 60947-5-2
  • Вигляд підключення: Кабель, 4-жильний, 5 m
  • MTTFD: 387 років
  • DCavg : 0 %
  • Характеристика глибокого охолодження: Забороняється деформувати ати кабель нижче 0 °C
  • Переріз проводу: 0,08 mm²
  • Діаметр проводу: Ø 2,6 mm
  • Радіус вигину: При нерухомому укладанні > 5 x діаметр кабелю
  • : У рухомому стані > 10 x діаметр кабелю
  • Кабельне відведення: Осьова
  • Корпус: Пластик
  • Кабель: Поліуретан
  • Серія: MPS-T
  • Категорія: Датчики положення
  • Діапазон вимірів: 0 … 50 мм