Магнітний датчик Sick MPS-160TLTQ0
  • >
  • Sick
  • Датчики
  • Магнітні датчики
  • MPS-160TLTQ0
MPS-160TLTQ0  135034 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 1062521
  • Циліндричний корпус: T-подібний паз
  • Діапазон виміру: 160 mm
  • Довжина корпусу: 173 mm
  • Функція виходу: IO-Link
  • Електричне виконання: Пост. струм, 4-провідний
  • Налаштування: ✔
  • Тип захисту: IP67
  • Напруга живлення: 15 V DC ... 30 V DC
  • Споживання струму: 25 mA
  • Клас захисту: III
  • Затримка готовності: 1,5 s
  • Необхідна напруженість магнітного поля тип.: 4 mT ... 30 mT
  • Роздільна здатність тип.: 0,03 % FSR (макс. >= 0,05 мм)
  • Нелінійність тип.: 0,3 мм
  • Стабільність повторюваності тип.: 0,06 % FSR (>= 0,1 мм)
  • Швидкість зчитування тип.: 1 ms
  • Світлодіод комутаційного стану: ✔
  • Захист від інверсії полярності: ✔
  • Захист від короткого замикання: ✔
  • Діапазон температур під час роботи: –20 °C ... +70 °C
  • Ударостійкість та вібростійкість: 30 г, 11 мс/10…55 Гц, 1 мм
  • ЕМС: Згідно EN 60947-5-2
  • Вигляд підключення: Кабель з роз'ємом M12, 4-конт., 0,3 m
  • № файлу UL: NRKH.E181493 & NRKH7 .E181493
  • Інтерфейс зв'язку: IO-Link V1.1
  • Комунікаці вінний інтерфейс, детальний опис: COM2
  • Час циклу: 2,3 ms
  • Довжина технологічних даних: 16 Bit
  • Структура технологічних даних: Bit 0 ... 15 = position (in 1 mm/128)
  • Налаштування панелі керування: Скидання діапазону вимірювання на заводські налаштування
  • Характеристика глибокого охолодження: Забороняється деформувати кабель нижче 0 °C
  • Перетин дроту: 0,08 мм²
  • Діаметр дроту: Ø 2,6 mm
  • Радіус вигину: При нерухомому укладанні > 5 x діаметр кабелю
  • : У рухомому стані > 10 x діаметр кабелю
  • Кабельне відведення: Осьова
  • Корпус: Пластик
  • Кабель: Поліуретан
  • Серія: MPS-T
  • Категорія: Датчики положення
  • Діапазон вимірів: 0 … 200 мм