Магнітний датчик Sick MPS-200CLTU0
  • Магнітні датчики
  • MPS-200CLTU0
MPS-200CLTU0  262618 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 1079365
  • Циліндричний корпус: C-паз
  • Діапазон вимірювання: 200 mm
  • Довжина корпусу: 215 mm
  • Переключаючий вихід: Двотактний режим: PNP/NPN
  • Функція виходу: Аналоговий, IO-Link, що перемикає вихід
  • Електричне виконання: Пост. струм, 4-провідний
  • Аналоговий вихід (напруга): 0 V ... 10 V
  • Аналоговий вихід (напруга): 4 mA ... 20 mA
  • Налаштування: ✔
  • Тип захисту: IP67
  • Напруга живлення: 12 V DC ... 30 V DC
  • Споживання струму: 42 mA
  • Падіння напруги: ≤ 2 V
  • Постійний струм Ia: ≤ 100 mA
  • Макс. навантажувальний опір: ≤ 500 Ω Токовий вихід, при 24 В
  • Мін. навантажувальний опір: ≥ 2 kΩ
  • Клас захисту: III
  • Затримка готовності: 0,15 s
  • Необхідна напруженість магнітного поля тип.: 3 mT ... 12 mT
  • Роздільна здатність тип.: ≥ 50 µm
  • Нелінійність тип.: 0,3 mm
  • Стабільність повторюваності тип.: 0,1 mm
  • Швидкість зчитування тип.: 1 ms
  • Цифровий перемикаючий вихід: ✔
  • IO-Link: ✔
  • Захист від короткого замикання: ✔
  • Діапазон температур під час роботи: –20 °C ... +70 °C
  • Ударостійкість та вібростійкість: 30 г, 11 мс/10…55 Гц, 1 мм
  • ЕМС: Згідно EN 60947-5-7
  • Вигляд підключення: Кабель, 4- житловий, 2 m
  • MTTFD: 72 років
  • DC< sub>avg: 0 %
  • Інтерфейс зв'язку: IO-Link V1.1
  • Комунікаційний інтерфейс, детальний опис: COM3
  • Час циклу: 1 ms
  • Довжина технологічних даних: 16 Bit
  • IO-Link: Навчання 4 точок перемикання, Конфігурація контакту 2 (0 - 10 В, 4 - 20 мА), Діапазон вимірювання ( мм) навчання (аналоговий вихід), Блокування кнопки навчання, Режими навчання на кожен вихід через IO-Link (режим перемикання циліндрів, двоточковий режим, режим вікна та одноточковий режим)
  • Характеристика глибокого охолодження: Забороняється деформувати кабель нижче 0 °C
  • Переріз дроту: 0,08 мм²
  • Діаметр дроту: Ø 2,6 mm
  • Кабель: Поліуретан
  • Серія: MPS-C
  • Категорія: Датчики положення
  • Діапазон вимірів: 0 … 200 мм