Магнітний датчик Sick MPS-G50CFH13E31DZZ
  • Магнітні датчики
  • MPS-G50CFH13E31DZZ
MPS-G50CFH13E31DZZ  262717 - 2 - trade-control.com.ua
Уточнити ціну та терміни поставки
Код товару: 262717
Під замовлення
Ціна:
ЗА ЗАПИТОМ
Технічний опис
  • Артикул: 1108678
  • Циліндричний корпус: C-паз
  • Переважний паз виробника: Festo, Zimmer, Gimatic
  • Робоча зона: 0 mm ... 50 mm
  • Діапазон виміру: 50 mm
  • Довжина корпусу: 25 мм
  • Перемикаючий вихід: 2 x двотактний режим: PNP/NPN
  • Функція виходу: IO-Link
  • Тип захисту: IP67
  • Функції діагностики: Діагностика виконавчих пристроїв
  • Особливі властивості: Повністю втоплена і захищена таким чином установка в пазу
  • Напруга живлення: 10 V DC ... 30 V DC
  • Падіння напруги: ≤ 1 V
  • Постійний струм I a: ≤ 200 mA
  • Клас захисту: III
  • Затримка готовності: 0,15 s
  • Споживана потужність: ≤ 550 mW
  • Необхідна напруженість магнітного поля тип.: ≥ 2 mT
  • Перехід через крайнє положення: Налаштовується
  • Гістерезис: Налаштовується
  • Роздільна здатність тип. : 0,01 mm
  • Нелінійність тип.: 0,3 mm
  • Стабільність повторюваності тип.: 0,05 mm
  • Швидкість зчитування тип.: 1 ms
  • Цифровий перемикаючий вихід: ✔
  • IO-Link: ✔
  • Світлодіод комутаційного стану: ✔
  • Захист від інверсії полярності: ✔< /li>
  • Захист від короткого замикання: ✔
  • Діапазон температур під час роботи: –20 °C ... +70 °C
  • Ударостійкість та вібростійкість: 30 г, 11 мс/10…55 Гц, 1 мм
  • ЕМС: Відповідно до EN 60947-5-2
  • Вигляд підключення: Кабель зі штекером M12, з гайками з накаткою, 0,3 m
  • Інтерфейс зв'язку: IO-Link V1.1
  • Комунікаційний інтерфейс, детальний опис: COM3
  • Час циклу: 1 ms
  • Довжина технологічних даних: 32 Bit
  • IO-Link: Налаштувати до 16 точок перемикання
  • Перетин дроту: 0,08 мм²
  • Діаметр дроту: Ø 2,6 mm
  • Кабельне відведення: Осьова
  • Вигляд підключення: Кабель, 4-жильний, 0,1 м
  • Поперечний переріз кабелю: 0,09 mm²
  • Ді аметр дроту: Ø 2,2 mm
  • Кабельний відвід: Осьова
  • Корпус: Пластик, PA, армований
  • Кабель: Поліуретан
  • Елемент управління: Полімерний матеріал, TPU, армована
  • Напруженість магнітного поля: 2 mT ... 18 mT
  • Серія: MPS-G
  • Категорія: Датчики положення
  • Діапазон вимірів: 0 … 50 мм
  • Тип виходу: PNP / NPN
Інші товари категорії:
  • MPS-025CLTP0
    • Серія: MPS-C
    • Категорія: Датчики положення
    • Діапазон вимірів: 0 ... 25 мм