Магнітний датчик Sick MZC1-2V2PS-KP0
  • >
  • Sick
  • Датчики
  • Магнітні датчики
  • MZC1-2V2PS-KP0
MZC1-2V2PS-KP0  129933 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 1059735
  • Циліндричний корпус: C-паз
  • Довжина корпусу: 23,7 mm
  • Перемикаючий вихід: PNP
  • Частота перемикання: 1.000 Hz
  • Функція виходу: Нормально відкритий
  • Електричне виконання: Пост. струм, 3-провідний
  • Тип захисту: IP68
  • Напруга живлення: 10 V DC ... 30 V DC
  • Споживання струму: 8 mA
  • Падіння напруги: ≤ 2,5 V
  • Постійний струм Ia: ≤ 100 mA
  • Клас захисту: III
  • Чутливість спрацьовування тип.: 2,2 mT
  • Перехід через крайнє положення тип.: 4 mm
  • Гістерезис тип.: ≤ 0,8 mT
  • Відтворюваність: ≤ 0,1 mT
  • Захист від інверсії полярності: ✔
  • Захист від короткого замикання: ✔
  • Придушення імпульсу включення: ✔
  • Діапазон температур під час роботи: –30 °C ... +80 °C
  • Ударостійкість та вібростійкість: 30 г, 11 мс/10…55 Гц, 1 мм
  • ЕМС : Згідно з EN 60947-5-2
  • Вигляд підключення: Кабель з роз'ємом M8, 3-конт., можливе застосування в енерголанцюжках, 0,3 m
  • MTTFD: 2.461 років
  • DCavg: 0 %
  • TM (задана тривалість роботи): 20 років
  • Перетин дроту: 0,09 mm²
  • Діаметр дроту: Ø 2,2 mm
  • Радіус вигину: При нерухомому укладанні > 2 x діаметр кабелю
  • : У рухомому стані > 5 x діаметр кабелю
  • Навантаження, що скручує: ± 270° / 0,1 m
  • Кабельне відведення: Осьова
  • Корпус: Пластик
  • Кабель: Поліуретан
  • Серія: MZC1
  • Категорія: Датчики для циліндрів із С-пазом
  • Тип виходу: PNP
  • Функція вихідного сигналу: NO
Інші товари категорії:
  • MM18-70APS-VCK
    • Серія: мм
    • Категорія: Датчики наближення
    • Діапазон вимірів: 0 … 100 мм