Магнітний датчик Sick MZT8-28VPS-KP0S10
  • >
  • Sick
  • Датчики
  • Магнітні датчики
  • MZT8-28VPS-KP0S10
MZT8-28VPS-KP0S10  135724 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 1054250
  • Циліндричний корпус: T-подібний паз
  • Довжина корпусу: 24 mm
  • Перемикаючий вихід: PNP
  • Частота перемикання : 1.000 Hz
  • Функція виходу: Нормально відкритий
  • Електричне виконання: Пост. струм, 3-провідний
  • Тип захисту: IP68
  • Особливі властивості: Збірна упаковка 50 шт., з 2 наконечниками для написів,
  • Напруга живлення: 10 V DC ... 30 V DC
  • Споживання струму: 10 mA
  • Падіння напруги: ≤ 2,2 V
  • Постійний струм Ia: ≤ 200 mA
  • Клас захисту: III
  • Затримка готовності: 25 ms
  • Чутливість спрацьовування тип.: 2,8 mT
  • Перехід через крайнє положення тип.: 9 mm
  • Гістерезис тип.: 0,7 mT
  • Відтворюваність: ≤ 0,1 mT
  • Захист від інверсії полярності: ✔
  • Захист від короткого замикання: ✔
  • Придушення імпульсу включення: ✔
  • Діапазон температур під час роботи: –30 °C ... +80 ° C
  • Ударостійкість та вібростійкість: 30 г, 11 мс/10…55 Гц, 1 мм