Лазерний датчик Sick NANS3-CAAZ30AN1
  • >
  • Sick
  • Датчики
  • Лазерні датчики
  • NANS3-CAAZ30AN1
NANS3-CAAZ30AN1  267446 - 2 - trade-control.com.ua
Уточнити ціну та терміни поставки
Код товару: 267446
Під замовлення
Ціна:
ЗА ЗАПИТОМ
Технічний опис
  • Артикул: 1100334
  • Виконання: Датчики без системного роз'єму
  • Область застосування: Indoor
  • Діапазон захисного поля: 3 m
  • Діапазон сигнального поля: 10 m
  • Кількість одночасно контрольованих полів: ≤ 8
  • Кількість полів: 128
  • Кут сканування: 275°
  • Роздільна здатність (конфігурована): 20 мм, 30 мм, 40 мм, 50 мм, 60 мм, 70 мм, 150 мм, 200 мм,
  • Кутова роздільна здатність: 0,17°
  • Оцінка: ≥ 70 ms
  • Доповнення захисного поля: 65 mm
  • Тип: Тип 3 (IEC 61496)
  • Клас надійності: SIL2 (IEC 61508), SILCL2 (EN 62061),
  • Категорія: Категорія 3 (EN ISO 13849)
  • Рівень продуктивності: PL d (EN ISO 13849)
  • PFHd (середня ймовірність небезпечної відмови за годину): 8,0 x 10-8 (EN ISO 13849)
  • T M (задана тривалість роботи): 20 років (EN ISO 13849)
  • Блокування повторного запуску: ✔
  • Контроль зовнішніх пристроїв (EDM): ✔
  • Багаторазова оцінка: ✔ /li>
  • Переключення виду контролю: ✔
  • Синхронний контроль: ✔
  • Статичне перемикання захисного поля: ✔
  • Динамічне перемикання захисного поля: ✔
  • Надійне розпізнавання контурів: ✔
  • Контур як база: ✔
  • Вбудований конфігураційний пристрій: ✔
  • Видача результатів вимірювань: Через Ethernet
  • Універсальні входи/виходи: 4
  • Тип конфігурації: ПК з Safety Designer (конфігураційне та діагностичне програмне забезпечення)
  • Конфігураційний та діагностичний інтерфейс: USB 2.0, Micro-USB
  • Елементи індикації: Графічний кольоровий дисплей, LEDs
  • Клас захисту: III (EN 61140)
  • Напруга живлення UV: 24 V DC (16,8 V DC ... 30 V DC)
  • Споживана потужність: 3,9 W (без вихідного навантаження)
  • Розміри (Ш x В x Г): 106,6 мм x 80 мм x 117,5 мм (включаючи системний роз'єм)
  • Вага: 0,67 kg
  • Матеріал корпусу: Алюміній
  • Колір корпусу : RAL 1021 (яскраво-жовтий), RAL 9005 (чорний)
  • Матеріал захисного екрану: Polycarbonat
  • Тип захисту: IP65 (IEC 60529)
  • Нечутливість до зовнішнім джерелам світла: ≤ 40 klx (IEC 61496-3)
  • Діапазон робочих температур: –10 °C ... +50 °C
  • Температура зберігання: –25 °C . .. +70 °C
  • Вібростійкість: IEC 60068-2-6, IEC 60068-2-64, IEC 60721-3-5, IEC TR 60721-4-5, IEC 61496-3
  • Ударостійкість: IEC 60068-2-27, IEC 60721-3-5, IEC TR 60721-4-5, IEC 61496-3
  • ЕМС: IEC 61496-1, IEC 61000- 6-2, IEC 61000-6-3,
  • Вигляд випромінювання: Пульсуючий лазерний діод
  • Довжина хвилі: 905 nm
  • Фіксоване дифузне відображення: 1,8 % ... більше 1000 %