Лазерний датчик Sick NCV50B-11CC0100100
  • >
  • Sick
  • Датчики
  • Лазерні датчики
  • NCV50B-11CC0100100
NCV50B-11CC0100100  267457 - 2 - trade-control.com.ua
Уточнити ціну та терміни поставки
Код товару: 267457
Під замовлення
Ціна:
ЗА ЗАПИТОМ
Технічний опис
  • Артикул: 1106855
  • Вигляд випромінювання: Невидиме інфрачервоне світло
  • Тип. розмір поля вимірювання (дистанція): 2 мм x 3 мм (50 мм), 8 мм x 3 мм (45 мм), 8 мм x 3 мм (55 мм),
  • Потужність лазера ( кожного): 0,78 mW
  • Відстань до вимірюваної поверхні: 50 mm
  • Статичний монтажний допуск: Ca. ± 5 мм
  • Напрямок руху: 1D, напрямок х
  • Виявлення руху: Двонаправлений
  • Вимірювальний крок (роздільність µм/імпульс): 100
  • < li>Діапазон вимірювання швидкості: > 0 м/с ... 10 м/с
  • Припустиме прискорення: ≤ 30 m/s²
  • Внутрішня швидкість зчитування: 330 µs
  • Час очікування: 2,9 ms
  • Напруга живлення: 12 V ... 30 V
  • Інтерфейс зв'язку: TTL / RS-422
  • Частота вихідного сигналу: ≤ 625 kHz
  • Вигляд підключення: Роз'єм, M12, 8-контактний, A-кодований
  • Потужність: < 8 W
  • Ток навантаження: ≤ 30 mA, на один канал
  • Захист від інверсії полярності: ✔
  • Клас захисту: III згідно DIN EN 61140
  • Виходи із захистом від коротких замикань: ✔
  • Час ініціалізації: Max. 3 s
  • Габарити: 140 мм x 95 мм x 32,5 мм (без штекера)
  • Вага: 400 g
  • ЕМС: EN 61000-6- 2, EN 61000-6-3
  • Тип захисту: IP65 (EN 60529) , IP67 (EN 60529) ,
  • Допустима відносна вологість повітря: 70 %
  • Точність вимірювання: 0,1 %
  • Точність відтворення: 0,05 %
  • Корпус: Алюміній
  • Скло: PMMA
  • Штекерний роз'єм: PA66, мідно-цинковий сплав (CuZn)
  • Допустимий кут тангажу: ≤ ± 1,5°
  • < li>Допустимий кут крену: ≤ ± 10°
  • Діапазон робочої температури: 0 °C ... +45 °C
  • Діапазон температури при зберіганні: –32 °C ... +60 °C, без упаковки
  • Ударостійкість: 30 g, 6 ms (EN 60068-2-27)
  • Вібростійкість: 20 g, 10 Hz ... 2.000 Hz (EN 60068-2-6)