Лазерний датчик Sick NCV50B-11EC0100100
  • Лазерні датчики
  • NCV50B-11EC0100100
NCV50B-11EC0100100  267458 - 2 - trade-control.com.ua
Уточнити ціну та терміни поставки
Код товару: 267458
Технічний опис
  • Артикул: 1106857
  • Вигляд випромінювання: Невидиме інфрачервоне світло
  • Тип. розмір поля вимірювання (дистанція): 2 мм x 3 мм (50 мм), 8 мм x 3 мм (45 мм), 8 мм x 3 мм (55 мм),
  • Потужність лазера ( кожного): 0,78 mW
  • Відстань до вимірюваної поверхні: 50 mm
  • Статичний монтажний допуск: Ca. ± 5 мм
  • Напрямок руху: 1D, напрямок х
  • Виявлення руху: Двонаправлений
  • Вимірювальний крок (роздільність µм/імпульс): 100
  • Час очікування: 2,9 ms
  • Напруга живлення: 12 V ... 30 V
  • Інтерфейс зв'язку: HTL / Push pull
  • Частота вихідного сигналу: ≤ 625 kHz
  • Вигляд підключення: Роз'єм, M12, 8-контактний, A-кодований
  • Потужність: < 8 W
  • Ток навантаження: ≤ 30 mA, на один канал
  • Захист від інверсії полярності: ✔
  • Клас захисту: III згідно DIN EN 61140
  • Виходи із захистом від коротких замикань: ✔ < /li>
  • Час ініціалізації: Max. 3 s
  • Габарити: 140 мм x 95 мм x 32,5 мм (без штекера)
  • Допустима відносна вологість повітря: 70 %
  • Точність вимірювання: 0,1 %
  • Точність відтворення: 0,05 %
  • < li>Допустимий кут крену: ≤ ± 10°
  • Діапазон робочої температури: 0 °C ... +45 °C
  • Діапазон температури при зберіганні: –32 °C ... +60 °C, без упаковки
  • Ударостійкість: 30 g, 6 ms (EN 60068-2-27)
  • Вібростійкість: 20 g, 10 Hz ... 2.000 Hz (EN 60068-2-6)