Датчики усунення Sick OD1-B015H05U14
  • >
  • Sick
  • Датчики
  • Лазерні датчики
  • OD1-B015H05U14
OD1-B015H05U14  128210 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 6050497
  • Напруга живлення UV: DC 12 В (–5 %) ... DC 24 В (+10 %)
  • Споживана потужність: ≤ 1,92 W
  • Час прогріву: ≤ 5 min
  • Матеріал корпусу: Нержавіюча сталь
  • Матеріал переднього вікна: Пластик ( PPSU)
  • Вигляд підключення: Роз'єм, M8, 4-контактний
  • Індикація: Чотирирозрядний 7-сегментний дисплей (а також 4 світлодіоди для індикації стану)
  • Елементи управління: 4 кнопки
  • Вага: 70 g
  • Розміри (Ш x В x Г): 17,8 mm x 44,4 mm x 31 mm
  • Тип захисту: IP67
  • Клас захисту: III
  • Діапазон вимірювання: 10 mm ... 20 mm
  • Об'єкт вимірювання: Природні об'єкти
  • Точність відтворення: 1 µm
  • Лінійність: ± 10 µm
  • Оцінка: ≥ 2 ms
  • Частота вимірювання: ≤ 2 kHz
  • Час виведення: ≥ 0,5 ms
  • ДЖЕРЕЛО ВИПРОМІНЮВАННЯ: Лазер, червоне, Видиме червоне світло
  • Клас лазера: 1 (IEC 60825-1:2014, EN 60825-1:2014 )
  • Тип. розмір світлової плями (відстань): 700 µm x 500 µm (15 mm)
  • Многофункціональний вхід (MF): 1 x
  • Діапазон робочих температур: –10 °C ... +50 °C
  • Діапазон температур при зберіганні: –20 °C ... +60 °C
  • Вібростійкість: 10 Hz ... 55 Hz (амплітуда 1,5 мм, осі x, y, z по 2 години кожна)
  • Удароміцність: 50 G (осі x, y, z по 3 рази кожна)
  • Примітка: Можуть бути речовини, що послаблюють адгезію лакофарбових покриттів.
  • Кількість: 1
  • Вигляд: Вихід напруги
  • Напруга: 0 V ... 10 V, > 10.000 Ω