Датчики усунення Sick OD2-P85W20A2
  • >
  • Sick
  • Датчики
  • Лазерні датчики
  • OD2-P85W20A2
OD2-P85W20A2  132518 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 6036612
  • Напруга живлення UV: Пост. струм 12 V ... 24 V
  • Потужність: ≤ 2,88 W
  • Час прогріву: ≤ 30 min
  • Матеріал корпусу: Пластик (PBT)
  • Матеріал переднього вікна: Пластик (PMMA)
  • Вигляд підключення: Кабель, 2 m
  • Індикація: Шкальний індикатор відстані, до 8 світлодіодів
  • < li>Вага: 70 g
  • Розміри (Ш x В x Г): 20,4 мм x 60 мм x 50 mm
  • Тип захисту: IP67
  • Клас захисту: III
  • Діапазон вимірювання: 65 мм ... 105 мм
  • Об'єкт вимірювання: Природні об'єкти
  • Точність відтворення: 10 µm
  • < li>Лінійність: ± 40 µm
  • Оцінка: ≥ 1 ms
  • Частота вимірювання: ≤ 2 kHz
  • Час виведення: ≥ 0,5 ms
  • ДЖЕРЕЛО ВИПРОМІНЮВАННЯ: Лазер, червоне, Видиме червоне світло
  • Клас лазера: 2 (IEC 60825-1:2014, EN 60825-1:2014)
  • Тип. розмір світлової плями (відстань): 0,8 мм x 1,3 мм (85 мм)
  • Послідовний: ✔ , RS-422
  • Многофункціональний вхід (MF): 1 x MF
  • Діапазон робочих температур: –10 °C ... +40 °C
  • Діапазон температур при зберіганні: –20 °C ... +60 °C
  • Відносна вологість повітря (без утворення конденсату): 35 % ... 95 %
  • Температурний дрейф: ± 0,08 % FS/K (FS = Full Scale = діапазон вимірювання датчика)
  • Вібростійкість: 10 Hz ... 55 Hz (амплітуда 1,5 мм, осі x, y, z по 2 години кожна)
  • Удароміцність: 50 G (осі x, y, z по 3 рази кожна)
  • Кількість: 1
  • Вигляд: PNP
  • Максимальний вихідний струм IА: ≤ 100 mA