Датчики усунення Sick OD350-100T1
  • >
  • Sick
  • Датчики
  • Фотоелектричні датчики
  • OD350-100T1
OD350-100T1  128199 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 6028957
  • Частина системи: Сенсорна головка
  • Час прогріву: ≤ 5 min
  • Матеріал корпусу: Метал (Алюміній)
  • Матеріал переднього вікна: Скло
  • Вигляд підключення: Кабель довжиною 0,5 м з конектором
  • Індикація: Світлодіоди, кольоровий 1,4''-дисплей на блоці аналізу даних
  • Вага: 250 g
  • Розміри (Ш x В x Г): 25,9 mm x 71,5 mm x 53,2 mm
  • Тип захисту: IP67
  • Клас захисту: III
  • Діапазон вимірювання: 250 mm ... 450 mm
  • Об'єкт вимірювання: Природні об'єкти
  • Точність відтворення: 50 µm
  • Лінійність: ± 200 µm
  • Оцінка: ≥ 0,5 ms
  • Частота вимірювання: ≤ 10 kHz
  • Час виведення: ≥ 0,1 ms
  • ДЖЕРЕЛО ВИПРОМІНЮВАННЯ: Лазер, червоне, Видиме червоне світло
  • Клас лазера: 2 (IEC 60825-1:2014, EN 60825-1: 2014)
  • Тип. розмір світлової плями (відстань): 300 µm x 700 µm (350 mm)
  • Послідовний: ✔ , RS-232
  • Діапазон робочих температур: –10 °C ... +45 °C
  • Діапазон температур при зберіганні: –20 °C ... +60 °C
  • Відносна вологість повітря (без утворення конденсату): 35 % ... 85 %
  • Температурний дрейф: ± 0,01 % FS/K (FS = Full Scale = діапазон вимірювання датчика)
  • Вібростійкість: 10 Hz ... 55 Hz (амплітуда 1,5 мм, осі x, y, z по 2 години кожна)
  • Удароміцність: 50 G (осі x, y, z по 3 рази кожна)
  • Тип інтеграції в шину: Опціонально через зовнішній блок оцінки даних AOD
  • Кількість: 5
  • Вигляд: PNP/NPN, що перемикається
  • Максимальний вихідний струм IА: ≤ 100 mA
  • Кількість: 2
  • Вигляд: Токовий вихід
  • Струм: 4 mA ... 20 mA, ≤ 300 Ω