Датчики усунення Sick OD5-30W05
  • >
  • Sick
  • Датчики
  • Лазерні датчики
  • OD5-30W05
OD5-30W05  128107 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 6035978
  • Частина системи: Сенсорна головка
  • Напруга живлення UV: Пост. струм 12 V ... 24 V
  • Час прогріву: ≤ 5 min
  • Матеріал корпусу: Метал (Алюміній)
  • Матеріал переднього вікна: Скло
  • Вигляд підключення: Кабель довжиною 0,5 м з конектором
  • Індикація: Світлодіоди, кольоровий 4''-дисплей на опціональному блоці аналізу даних
  • Вага: 250 g
  • Розміри (Ш x В x Г): 29 мм x 78 мм x 75 мм
  • Тип захисту: IP67
  • Клас захисту: III
  • Діапазон вимірювання: 25 mm ... 35 mm
  • Об'єкт вимірювання: Природні об'єкти
  • Точність відтворення: 0,2 µm
  • Лінійність: Дифузний. ± 8 µm , Дзеркальні. ± 4 µm ,
  • Оцінка: ≥ 0,1 ms
  • Частота вимірювання: ≤ 10 kHz
  • Час виведення: ≥ 0,1 ms
  • ДЖЕРЕЛО ВИПРОМІНЮВАННЯ: Лазер, червоне, Видиме червоне світло
  • Клас лазера: 2 (IEC 60825-1:2014, EN 60825-1:2014)
  • Тип. розмір світлової плями (відстань): 260 µm x 1.000 µm (30 mm)
  • Особливе завдання: Вимірювання товщини прозорого матеріалу
  • Вимірювання товщини прозорого матеріалу: 0,9 мм ... 5 мм
  • Послідовний: ✔ RS-422
  • Вхід відключення лазера: 1 x Laser-off
  • Діапазон робочих температур: –10 °C ... +50 °C
  • Діапазон температур при зберіганні: –20 °C ... +60 °C
  • Відносна вологість повітря ( без утворення конденсату): 35 % ... 85 %
  • Температурний дрейф: ± 0,01 % FS/K (FS = Full Scale = діапазон вимірювання датчика)
  • Вібростійкість: 10 Hz ... 55 Hz (амплітуда 1,5 мм, осі x, y, z по 2 години кожна)
  • Удароміцність: 50 G (осі x, y, z по 3 рази кожна)
  • Примітка: RS-232 опціонально через зовнішній блок оцінки даних AOD5
  • Кількість: 5
  • Вигляд: PNP / NPN
  • Максимальний вихідний струм IА: ≤ 100 mA
  • Кількість: 3
  • Вигляд: Токовий вихід / Вихід напруги
  • Струм: 4 mA ... 20 mA, ≤ 300 Ω
  • Напруга: 0 V ... 10 V