Датчики усунення Sick OD5-500W200
  • Лазерні датчики
  • OD5-500W200
OD5-500W200  128111 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 6035982
  • Частина системи: Сенсорна головка
  • Напруга живлення UV: Пост. струм 12 V ... 24 V
  • Вага: 250 g
  • Розміри (Ш x В x Г): 29 мм x 78 мм x 75 мм
  • Тип захисту: IP67
  • Клас захисту: III
  • Діапазон вимірювання: 300 mm ... 700 mm
  • Об'єкт вимірювання: Природні об'єкти
  • Точність відтворення: 10 µm
  • Лінійність: ± 400 µm
  • Оцінка: ≥ 0,1 ms
  • Частота виміру: ≤ 1,25 kHz
  • Час виводу: ≥ 0,8 ms
  • ДЖЕРЕЛО ВИМИКАННЯ : Лазер, червоний, Видиме червоне світло
  • Клас лазера: 2 (IEC 60825-1:2014, EN 60825-1:2014)
  • Тип. розмір світлової плями (відстань): 1.000 µm x 3.700 µm (500 mm)
  • Послідовний: ✔ RS-422
  • Вхід відключення лазера: 1 x Laser-off
  • Діапазон робочих температур: –10 °C ... +50 °C
  • < li>Діапазон температур при зберіганні: –20 °C ... +60 °C
  • Відносна вологість повітря (без утворення конденсату): 35 % ... 85 %
  • Температурний дрейф : ± 0,01 % FS/K (FS = Full Scale = діапазон вимірювання датчика)
  • Вібростійкість: 10 Hz ... 55 Hz (амплітуда 1,5 мм, осі x, y, z по 2 години кожна)
  • Вигляд: PNP / NPN
  • Максимальний вихідний струм IА: ≤ 100 mA
  • Кількість: 3
  • Вигляд: Токовий вихід / Вихід напруги
  • Струм: 4 mA ... 20 mA, ≤ 300 Ω
  • Напруга: 0 V ... 10 V