Датчик Sick OLM100-1003
  • >
  • Sick
  • Системні рішення
  • OLM100-1003
OLM100-1003  267787 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 1047412
  • Напруга живлення UV: Пост. струм 10 V ... 30 V
  • Залишкова пульсація: ≤ 5 Vss
  • Споживана потужність: < 3 W
  • Час ініціалізації: < 3 s
  • Тип захисту: IP65
  • Клас захисту: III
  • Діапазон вимірювання: 0 m ... 10.000 m
  • Роздільна здатність: 0,1 мм, 1 мм
  • Точність відтворення: 1 мм
  • Час виведення: 5 ms
  • ДЖЕРЕЛО ВИПРОМІНЮВАННЯ: Світлодіод, червоний
  • Макс. швидкість переміщення: 4 m/s
  • Відстань зчитування: 100 мм, ± 20 мм
  • Ширина штрих-коду: 30 mm
  • Послідовний: ✔ , RS-422< /li>
  • Електромагнітна сумісність (ЕМС): EN 61000-6-2, EN 61000-6-4,
  • Робочий діапазон температур: –30 °C ... +60 °C
  • Діапазон температур під час зберігання: –40 °C ... +75 °C