Датчик тиску Sick PBT-RB010SG1WSNVMC0Z
  • Датчики тиску
  • PBT-RB010SG1WSNVMC0Z
PBT-RB010SG1WSNVMC0Z  247859 - 2 - trade-control.com.ua
Уточнити ціну та терміни поставки
Код товару: 247859
Під замовлення
Ціна:
ЗА ЗАПИТОМ
Технічний опис
  • Артикул: 6051475
  • Одиниця вимірювання тиску: bar
  • < li>Діапазон вимірювання: 0 bar ... 10 bar
  • Робоча температура: 0 °C ... +80 °C
  • Вихідний сигнал: 0–10 В, 3-провідний
  • Особливості: Без
  • Технічні підключення: G ¼ A згідно DIN 3852-E
  • Канальний отвір: Розширений канальний отвір 6 мм
  • Матеріал корпусу: Нержавіюча сталь
  • Вигляд підключення: Круглий штекерний з'єднувач M12 x 1, 4-контактний, IP67
  • Напруга живлення: 8-30 В DC при вихідному сигналі 4-20 мА і 0-5 В, 14-30 В DC при вихідному сигналі 0-10 В, 14 V DC ... 30 V DC,
  • Споживання струму: Сигнальний струм (макс. 25 мА) для струмового виходу Макс. 8 мА для вихідного сигналу за напругою,
  • Електробезпека: Захист від перенапруги: 32 В DC, 36 В DC при 4–20 мА, Стійкість до короткого замикання: QA щодо M , Захист від інверсії полярності: L+ щодо M, Клас захисту: III,
  • Напруга розв'язки: DC 500 V
  • Вага датчика: Ок. 80 g
  • Ущільнення: NBR
  • Тип захисту: IP67
  • Клас захисту III: ✔
  • Еталонні умови: Еталонні умови: згідно IEC 61298-1
  • Нелінійність: ≤ ± 0,5 %, інтервалу
  • Точність: ≤ ± 1 % інтервалу
  • Гістерезис: ≤ 0 ,16 % інтервалу
  • Неповторність результатів вимірювань: ≤ 0,1 % інтервалу
  • Час перехідного процесу: < 4 ms
  • Шум сигналу: ≤ 0,3 % інтервалу
  • Довготривалий дрейф/стабільність за рік роботи: ≤ 0,1 % інтервалу згідно з IEC 61298-2
  • Термін служби: Мінімум 100 млн навантажувальних циклів
  • Температура зберігання: –40 °C .. +70 °C
  • Відносна вологість повітря: 45 % ... 75 %