Датчик тиску Sick PFT-SRBX25SG1SSAAMSSZ
  • >
  • Sick
  • Датчики
  • Датчики тиску
  • PFT-SRBX25SG1SSAAMSSZ
PFT-SRBX25SG1SSAAMSSZ  135787 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 6049657
  • Середовище: Рідке, газоподібне
  • Тип тиску: Відносний тиск
  • Одиниця вимірювання тиску: bar
  • < li>Діапазон вимірювання: 0 bar ... 0,25 bar
  • Робоча температура: –30 °C ... +100 °C
  • Вихідний сигнал: 4–20 мА, 2-провідний
  • Особливості: Без
  • Технічні підключення: G ¼ A згідно DIN 3852-E
  • Вигляд підключення: Круглий штекерний з'єднувач M12 x 1, 4-контактний, IP67
  • Напруга живлення: 10–30 В DC, 14 –30 В DC при вихідному сигналі 0–10 В,
  • Електробезпека: Захист від перенапруги: 36 В DC, Стійко до короткого замикання: QA щодо M, Захист від інверсії полярності: L+ щодо M, Клас захисту: III,
  • Пропадання напруги живлення: 500 V DC, Напруга живлення NEC Class 02 (низька напруга та низький струм макс. 100 ВА також в аварійному стані)
  • Вага датчика: Ок. 200 g
  • Ущільнення: Без ущільнення
  • Тип захисту: IP67
  • Клас захисту III: ✔
  • Нелінійність: ≤ ± 0,2 %, інтервалу (Best Fit Straight Line, BFSL) згідно з IEC 61298-2
  • Точність: ≤ ± 0,5 % інтервалу
  • Неповторність результатів вимірювань: ≤ ± 0,1 % інтервалу
  • Довготривалий дрейф/стабільність за рік роботи: ≤ ± 0,2 % інтервалу (за еталонних умов)
  • Діапазон номінальних температур: 0 °C ... +80 °C
  • Термін служби: Мін.10 млн. змін напряму навантаження
  • Температура навколишнього середовища: –20 °C ... +80 °C