Датчик тиску Sick PHT-RB025ST10S0AMS0Z
  • >
  • Sick
  • Датчики
  • Датчики тиску
  • PHT-RB025ST10S0AMS0Z
PHT-RB025ST10S0AMS0Z  130231 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 6039297
  • Середовище: Рідке, газоподібне
  • Тип тиску: Відносний тиск
  • Одиниця вимірювання тиску: bar
  • < li>Діапазон вимірювання: 0 bar ... 25 bar
  • Робоча температура: –20 °C ... +150 °C
  • Вихідний сигнал: 4 мА ... 20 мА , 2-провідний
  • Сертифікат EHEDG: ✔
  • Технічні підключення: Tri-Clamp 1 ½"
  • Внутрішня рідина, що передається: Синтетична олія, що відповідає вимогам FDA
  • Вигляд підключення: Круглий штекерний з'єднувач M12 x 1, 4-контактний, IP67< /li>
  • Напруга живлення: 10–30 В DC, 14–30 В DC при вихідному сигналі 0–10 В, 11 В DC ... 30 В DC при вихідному сигналі 4 мА ... 20 мА та польовому корпусі ,
  • Електробезпека: Захист від перенапруги: 36 В DC, Стійкість до короткого замикання: QA щодо M, Захист від інверсії полярності: L+ щодо M, Клас захисту: III,
  • Пропадання напруги живлення: 500 V DC, Напруга живлення NEC Class 02 (низька напруга та низький струм макс. 100 ВА також в аварійному стані)
  • Відповідність вимогам ЄС: Директива ЄС з електромагнітної сумісності: 2004/108/EC, EN 61326-2-3
  • Вага датчика: Ок. 500 g
  • Ущільнення: Без ущільнення
  • Тип захисту: IP67
  • Клас захисту III: ✔
  • Нелінійність: ≤ ± 0,2 %, інтервалу (Best Fit Straight Line, BFSL) згідно з IEC 61298-2
  • Точність: ≤ ± 0,5 % інтервалу
  • Неповторність результатів вимірювань: ≤ ± 0,1 % інтервалу
  • Час налаштування (10–90 %): ≤ 10 ms
  • Довготривалий дрейф/стабільність за рік роботи: ≤ 0,2 % інтервалу
  • Діапазон номінальних температур: 0 °C ... +80 °C
  • Температура довкілля: –20 °C ... +80 °C
  • Температура зберігання: –40 ° C ... +100 °C