Радарний датчик Sick RAS407-2801100
  • >
  • Sick
  • Датчики
  • Радарні датчики
  • RAS407-2801100
RAS407-2801100  130755 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 1072146
  • Принцип вимірювання: FMCW HF
  • Дозвол на експлуатацію радіообладнання: Європа
  • Робоча область: 0,2 m ... 20 m
  • Вигляд підключення: 1 x Кабель з відкритим кінцем
  • Напруга живлення: 10 V DC ... 30 V DC
  • Потужність: 8 W
  • Колір корпусу: Сірий
  • Тип захисту: IP65
  • Клас захисту : III
  • Вага: 1.080 g
  • Розміри (Д x Ш x В): 101 мм x 151 мм x 60 мм , 101 мм x 151 мм x 60 mm ,
  • Оцінка: < 0,5 s
  • Вбудований додаток: Запобігання зіткненням
  • Кількість полів: 3 поля
  • USB: ✔
  • Цифрові виходи: 3 (Реле)
  • Електромагнітна сумісність (ЕМС): ETSI EN 301 489-1 / ETSI EN 301 489-3
  • Вібростійкість: EN 60068-2-6 , EN 60068-2-64,
  • Ударопрочність: EN 60068-2-27
  • Діапазон робочих температур: –20 °C ... +60 °C