Вимикач безконтактний Sick RE13-SA64S06
  • Аварійні вимикачі
  • RE13-SA64S06
RE13-SA64S06  247458 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 1086615
  • Частина системи: Датчик і пускач
  • Принцип роботи датчика: Магнітний
  • Кількість нормально відкритих контактів: 2
  • Безпечна відстань включення Sao: 7 mm
  • Безпечна відстань вимкнення Sar: 20 mm
  • Надійний ланцюг послідовного включення: Flexi Loop (з діагностикою)
  • Вигляд підключення: Кабель з роз'ємом M12, 4- конт.
  • Тип виходу: Геркони
  • Напруга перемикання: ≤ 30 V DC
  • Тік перемикання: ≤ 100 mA
  • Тип корпусу: Прямокутний
  • Розміри (Ш x В x Г): 26 мм x 36 мм x 13 mm
  • Вага: 0,3 kg
  • Матеріал корпусу: ПФС, армований скловолокном
  • Тип захисту: IP67 (IEC 60529)
  • Діапазон робочих температур: –20 °C ... +60 °C
  • Вібростійкість: 10 Hz ... 55 Hz, 1 мм (EN 60947-5-3)