Запис/зчитування RFID-міток Sick RFH620-1000001
  • >
  • Sick
  • Системні рішення
  • RFH620-1000001
RFH620-1000001  267716 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 1044838
  • Версія: Short Range
  • Категорія продукції: Пристрій запису/зчитування RFID-міток з вбудованою антеною
  • Дозвіл на експлуатацію радіообладнання: Глобальний
  • Діапазон частот: ВЧ (13,56 МГц)
  • Несуча частота: 13,56 MHz
  • Вихідна потужність: 200 mW
  • Стандарт RFID: ISO/IEC 15693, ISO/IEC 18000-3 «Режим 1»
  • Вигляд підключення: Кабель
  • Відстань зчитування: ≤ 150 mm
  • < li>Антена: Інтегрований
  • Швидкість передачі даних, радіоінтерфейс: 26 kbit /s (За замовчуванням)
  • Вигляд підключення: 1 x Кабель, 15-контактний штекер D-Sub-HD
  • Напруга живлення: 10 V DC ... 30 V DC
  • Споживана потужність: Typ. 5 W
  • Корпус: Алюмінієве лиття, Пластик (PPS),
  • Колір корпусу: Синій, чорний
  • Тип захисту: IP67
  • Клас захисту: III
  • Вага: 520 г, зі з'єднувальним кабелем
  • Розміри (Д x Ш x В): 147 мм x 88 мм x 39 mm
  • Середнє напрацювання на відмову: > 100 років
  • PROFINET: ✔
  • EtherCAT®: ✔
  • Послідовний: ✔ , RS-232 , RS-422, RS-485 CAN: ✔
  • CANopen: ✔
  • PROFIBUS DP: ✔
  • li>Оптична індикація: 6 світлодіоди, багатобарвні (стан пристрою)
  • Акустична індикація: 1 Біпер (Зворотний зв'язок)
  • Конфігураційне програмне забезпечення: SOPAS ET
  • Мапа пам'яті : Карта пам'яті MicroSD (клонування параметрів)
  • Електромагнітна сов місцевість (ЕМС): EN 301489-3
  • Вібростійкість: EN 60068-2-64:2008-02
  • Діапазон робочих температур: –20 °C ... +60 °C
  • Температура зберігання: –25 °C ... +70 °C
  • Допустима відносна вологість повітря: 95 %, без утворення конденсату
  • Потужність передачі: 200 mW