Захисне реле Sick RLY3-OSSD100
  • >
  • Sick
  • Системні рішення
  • RLY3-OSSD100
RLY3-OSSD100  267588 - 2 - trade-control.com.ua
Уточнити ціну та терміни поставки
Код товару: 267588
Під замовлення
Ціна:
ЗА ЗАПИТОМ
Технічний опис
  • Артикул: 1085343
  • Застосування: Розширення виходів для OSSD
  • Клас надійності: SIL3 ( IEC 61508), SILCL3 (IEC 62061),
  • Категорія: Категорія 4 (ISO 13849-1)
  • Рівень продуктивності: PL e (ISO 13849-1)
  • < li>PFHd (середня ймовірність небезпечної відмови за годину): 1,0 x 10-9
  • TM (задана тривалість роботи): 20 років (ISO 13849-1)
  • Категорія зупинки: 0 (IEC 60204-1)
  • Шлях для контролю зовнішніх пристроїв (EDM): ✔
  • Вигляд підключення: Передній штекер із пружинними затискачами
  • Входи: 2 введення з підтримкою безпеки
  • Елементи індикації: LEDs
  • Напруга живлення: Пасивна (без активного джерела живлення)
  • Споживана потужність (вхідні контури): ≤ 1,5 W (DC)
  • Кількість: 2
  • Вхідний струм: ≤ 50 mA
  • Ширина контрольного імпульсу: ≤ 1 ms
  • Частота контрольного імпульсу: ≤ 10 Hz
  • Оцінка: 12 ms
  • Тип виходу: Нормально розімкнені контакти, з примусовим керуванням
  • Матеріал контактів: Срібний сплав, тонке золочення
  • Н напруга перемикання: 10 V AC ... 230 V AC, 10 V DC ... 230 V DC,
  • Струм перемикання: 10 mA ... 6 A
  • Сумарний струм: 12 A
  • Термін служби механічних компонентів: 1 x 107 циклів спрацьовування
  • Категорія перенапруги: III (EN 60664-1)
  • Максимально допустима імпульсна напруга Uimp: 6 kV (EN 60664-1)
  • Кількість: 1
  • Тип виходу: Нормально замкнутий контакт, з примусовим керуванням
  • Напруга перемикання: 15 V AC ... 30 V AC, 15 V DC ... 30 V DC,
  • < li>Тік перемикання: 3 mA ... 100 mA
  • Розміри (Ш x В x Г): 18 мм x 124,6 мм x 85,5 мм
  • Вага: 130 g
  • Тип захисту: IP20 (IEC 60529)
  • Діапазон робочих температур: –25 °C ... +55 °C
  • Температура зберігання: –25 °C ... +70 °C
  • Вологість повітря: 10 % ... 95 %, без освіти конденсату
  • Випромінення перешкод: Відповідно до IEC 61000-6-4
  • На заваді перешкод: Згідно з IEC 61326-3-1, Згідно з IEC 61000-6-2, Згідно з IEC 60947-5-1 ,
  • HIGH: 24 V DC (15 V ... 30 V)
  • LOW: 0 V DC (–3 V ... 5 V)