Захисне реле Sick RLY3-OSSD300
  • >
  • Sick
  • Системні рішення
  • RLY3-OSSD300
RLY3-OSSD300  267597 - 2 - trade-control.com.ua
Уточнити ціну та терміни поставки
Код товару: 267597
Під замовлення
Ціна:
ЗА ЗАПИТОМ
Технічний опис
  • Артикул: 1099969
  • Застосування: Пристрій обробки даних
  • Сумісні типи датчиків: Датчики безпеки з виходами OSSD
  • Клас надійності: SIL3 (IEC 61508), SILCL3 (IEC 62061),
  • Категорія: Категорія 4 (ISO 13849-1)
  • Рівень продуктивності: PL e (ISO 13849-1)
  • PFHd (середня ймовірність небезпечної відмови за годину): 1,0 x 10-9
  • TM (задана тривалість роботи): 20 років ( ISO 13849-1)
  • Категорія зупинки: 0 (IEC 60204-1)< /li>
  • Контроль датчиків: Послідовний контроль
  • Блокування повторного запуску: ✔
  • Скинути: Автоматично, Вручну,
  • Контроль зовнішніх пристроїв (EDM): ✔
  • Вигляд підключення: Передній штекер із пружинними затискачами
  • Елементи індикації: LEDs
  • Тип конфігурації: Через з'єднувальну проводку
  • Напруга живлення: PELV або SELV
  • Напруга живлення UV: 24 V DC ( 16,8 V ... 30 V)
  • Залишкова пульсація: ≤ 2,4 V
  • Споживана потужність: ≤ 2,5 W (DC)
  • Кількість: 2
  • Вхідний струм: 4 mA ... 6 mA
  • Ширина контрольного імпульсу: ≤ 1 ms
  • Частота контрольного імпульсу: ≤ 10 Hz
  • Кількість: 1
  • Вхідний струм: 4 mA ... 6 mA
  • Оцінка: 12 ms
  • Кількість: 3
  • Тип виходу: Нормально розімкнені контакти, з примусовим управлінням
  • Матеріал контактів: Срібний сплав, тонке золочення
  • Напруга перемикання: 10 V AC ... 230 V AC, 10 V DC ... 230 V DC,
  • Струм перемикання: 10 mA ... 6 A
  • Сумарний струм: 12 A
  • < li>Термін служби механічних компонентів: 1 x 107 циклів спрацьовування
  • Категорія перенапруги: III (EN 60664-1)
  • Максимально допустима імпульсна напруга U< sub>imp: 6 kV (EN 60664-1)
  • Кількість: 2
  • Тип виходу: Напівпровідниковий вихід Push-Pull, із захистом від короткого замикання
  • Вхідний струм (NPN): ≤ 15 mA
  • Вихідний струм (PNP): ≤ 120 mA
  • Кількість: 1
  • Тип виходу: Напівпровідник PNP, захист від коротких замикань
  • Вихідна напруга: ≥ UV – 3 В
  • Ширина контрольного імпульсу: 2 ms
  • Інтервал тестового імпульсу: 40 ms
  • Розміри (Ш x В x Г): 18 мм x 124,6 мм x 85,5 mm
  • Вага: 150 g
  • Тип захисту: IP20 (IEC 60529)
  • Діапазон робочих температур: –25 °C ... +55 °C
  • Температура зберігання: –25 °C ... +70 °C
  • Вологість повітря: 10 % ... 95 %, без утворення конденсату
  • Випромінення перешкод: Відповідно до IEC 61000-6-4
  • Перешкодовитість: Згідно IEC 61326-3-1, Згідно з IEC 61000-6-2, Згідно з IEC 60947-5-1,
  • HIGH: 24 V DC (11 V ... 30 V)
  • LOW: 0 V DC (–3 V ... 5 V)
  • LOW: 0 V DC (– 3 V ... 5 V)
  • HIGH: ≥ UV – 3 В
  • LOW: ≤ 3 V